Зупиняємо злочини проти себе, повертаємо право власності на енергоресурси.

Доповнена відео матеріаламиіі метод рекомендаціями з шаблонами звернень і повідомлень на посадових осіб. Вникайте, друкуйте і використовуйте.

Читати далі

Час безпосередньої дії всіх, особливо лідерів і членів ГО.

Громадські організації  мають стати осередками виконання Конституції України і вимоги до В. Зеленського прийняти закон про державні символи

Читати далі

Незалежність України зміцнюємо САМООРГАНІЗАЦІЄЮ

День незалежності є. Неперевершене надбання нації. Вихідні є.                                                                 Залишилось реалізувати його як свято.                         Працюємо далі. Готуємо проекти самоорганізації кожного громадянина, які нададуть йому права власника національного багатства.                              Будьмо!

Читати далі

Порятунок себе і України – справа честі кожного, а не «псевдолідерів» нації

Навчаємо правовому захисту,                                    конституційним основам господарювання,              слідкуємо за виконанням і                                          готуємось до народного трибуналу

Читати далі

Державні реєстраційні картки “органів державної влади” – доказ їх нелегітимності

          В моїй свідомості перемога відбулась-Україна стала правовою державою. В чому то все проявляється, спитаєте ви? В розумінні причин безладу і в усвідомленні як вийти зі злочинного простору. Тобто Перемога має пройти в свідомості. Глибоке розуміння процесів привело до практики правового життя, а вона і привела до просвітницької діяльності киян.

Читати далі

На кінець то, ожива народ. Б’є по кишені комуналка і квартплата.

Тож до спільних дій, а не до об’єднання під іменами і партіями. Вас влаштовують платіжки за опалення? Вам тепло в кімнатах? Ви маєте доступ до лічильників? Ви розумієте як і хто виставляють ціни за тепло, за газ? Ви усвідомлюєте кому і за що сплачуєте? Вас влаштовує, що ресурси національного багатства віддані в приватну власність?

Читати далі

АЛГОРИТМ захисту від ОСББ, керуючих компаній і рейдерів землі

Тех документи нам віддайте І майнові права наші не чіпайте! Ремонти то не поробили, Тому й на ОСББ ми всі забили!         Хотілося б щоб такі радикальні висновки, підкріплені конкретними діями, зробили загнані  до зубожіння тарифним геноцидом і квартирними аферами громадяни України.

Читати далі

“Сльози” песнійних виплат і щедрість житлових субсидій в юридичних розслідуваннях

         Перш ніж говорити про субсидії,  пояснимо детально причини всіх негараздів, що випали на долю наших батьків – пенсіонерів і  змушені на старості років від мізерної пенсії хвилюватись, а чи не прийдеться помирати від голоду в 21 столітті?          Зробила аналітику  всім відома правозахисниця Римма Білоцерківська, яка дає чіткі посилання на норми Законодавства в даній сфері, що були порушені і привели до таких наслідків.    http://blog.i.ua/community/3252/942439/

Читати далі

Підприємець і податківець, в ваших руках порятунок держави Україна.

Навчально  практичний правозахисний відео семінар  для підприємців і службовців податкових установ

Читати далі

Пожежа на вул. Щепкіна ,11вимагає громадського розслідування і самоорганізації населення

Крайні хати палають першими…. А чому, не замислювались ? В умовах початку чергової передвиборчої агонії , безладу в «держаних» органах – суб’єктах господарювання» і війни на сході, військовим станом наповнюються стосунки між сусідами, що живуть поруч. Напруга досягає використання коктейлів молотова.

Читати далі

Всі забудовники публічної землі нині є РЕЙДЕРИ. Київрада без реєстрації.

Досвід протесту Миропільська, 29 – допомога всім активістам.          Не боїмось стверджувати що нині всі забудовники є  рейдерами, оскільки маємо  всі підстави і документи, які будуть для вас методичними рекомендаціями у протестах проти забудов.  Нічого не має краще знань отриманих в практиці. Тому  пройдемо її на прикладі мешканців будинку  Миропільска, 29.

Читати далі