Тарифи не сплачуйте. ОСББ не створюйте. Самоорганізуйтесь і женіть з України олігархів.

( методико – правові поради самоорганізації населення – альтернативи ОСББ)                  Кияни в очікуванні нових платіжок  на кухнях лають євроінтеграцію, прокльонами обсипають  уряд,  сваряться в родинах, руйнують сімейні стосунки замість того, щоб сісти за вивчення інформаційно правових рекомендацій, методики самоорганізації і прийняття колективних рішень ГО «Самоврядна громада» і запозичити досвід тих, хто подолавши  кризу в свідомості, відчай та апатію в душі, стали  на шлях перезавантаження держави Україна – унітарної, суверенної, правової  і соціальної  республіки – справи громад зі своєї власної місцевості, локальної громади.

Читати далі

Інвентаризація стартує з ЖЕКІВ. Громада – власник і контролер публічного майна.( Відеоприклади. )

Повернемо собі спільне, неподільне, щоб знайти в ньому своє,  приватне. До того мотивуємо комунальників.

Читати далі

Знову про ОСББ листівка для сусідів

       Стаття сформована для тих,  хто не користається соціальними мережами і бажає все ж таки свідомо підійти до справи передачі будинку на нові форми господарювання та обслуговування. Звісно, що ми аналітично  усвідомили негатив від стихійно –  хаотичної передачі безгосподарних будинків, що не мають технічної документації  в руки тих, хто хоче їх нагріти на проблемах  кинутих громадян. Тому і носять наші публікації  характер Конституційного замовлення, щоб примусити всіх найманих чиновників одуматись і повернути свідомість і дії в стратегію розумних правових реформ.

Читати далі

РЕФОРИМА ЖКХ – шлях до позбавлення майна. Єднаємось у подвір’ях.

      Про новини реформування ЖКГ повідомляли в попередній статті http://vyhid-e.org.ua/?p=1658  Реакція у людей різна: ті  хто звик ходити отарою кажуть – слава БОГУ, хто товаришує з розумом,  шукає відповіді, включає свідомість, думає  що буде, який вихід? Спробуємо размо поміркувати і знайти кращий вихід що наблизить нас до змін на краще.             Розшукували пояснення перших київських урядовців комунальної сфери. (посилання)

Читати далі

Альтернативу стратегії П. Порошенка чи почує ГАРАНТ?

  Не новина для вас, панове, що громадськості з проектом тер громад вхід на канали комунальних ЗМІ  заборонено.  А тим часом  Українська правда привертає  увагу українців і запрошує ознайомитись зі стратегію  Порошенка 2020. http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/8/7040135/?attempt=1   В ній все: і пакет реанімаційних реформ і лабіринти Інтернет технологій і  електронне самоврядування і використання новітніх форм комп’ютерної графіки для забавки очей пересічного громадянина. Що ж то в ній конкретно ?

Читати далі

Ольга Яремків про ОБКРАДЕНУ Україну біля Володимира Великого.

  Відеозвіт зустрічі в Києві, що відновила свідомість киянина – відповідального власника

Читати далі

Концепція ГО “Самоврядна громада”

ГО “Самоврядна громада” якісно нова правозахисна громадська організація, що виникла з метою обєднати мешканців одного мікрорайону  навколо спільних цінностей, ідей та принципів, а не навколо одного лідера. Наша організація абсолютно відкрита, демократична,   незалежна та прозора. Почала свою діяльність небайдужими до проблем мікрорайону Комсомольський у Дніпровському районі м. Києва  і майбутнього країни громадянами, де житимуть наші діти. Проект створюється і фінансується на добровільних  засадах виключно громадянами України, що хочуть стати їх учасниками проектів у соціальній сфері. 

Читати далі