Через пробудження до проектів самоорганізації та процвітання

Майбутнє мікрорайону будемо досягати через вирішення питань  самоорганізації населення  в реалізації проектів громадських ініціатив, через вивчення думки мешканців, досвідчених практиків, фахових юристів. Проекти будемо реалізовувати у наступних сферах:

Читати далі

– Відгукнулися на листівку ? – Дякуємо !!! – Що радимо? – Пробудження!!! – Не розумієш ідеї? – Пояснюємо!!!

 http://www.youtube.com/watch?v=9VHVp_yMB_M&feature=related –          Відгукнулися  на листівку ? –          Дякуємо !!! –          Що радимо? –          Пробудження!!! –          Не розумієш  ідеї? –           Пояснюємо!!!

Читати далі

Яке об’єднання обрати для утримання будинку – ОСН, ОСББ чи ЖБК?

Яке об’єднання обрати для утримання будинку – ОСН, ОСББ чи ЖБК   Не можу погодитись з тим, що для вирішення проблем покращення житлових умов необхідно рекламувати лишень одну форму об’єднання власників квартир, тобто ОСББ, яка для власників житла в старому житловому фонді є непід’ємною. В місті Івано-Франківську шість років назад добре зарекомендувало себе таке об’єднання мешканців будинку, як орган самоорганізації населення (ОСН), а проще – будинковий комітет.

Читати далі

Реформа ЖКГ через самоорганізацію наслення

Окремим проектом ГО «Самоврядна громада»   є  участь  в реформуванні житлово – комунальної сфери. Була проведена велика кількість переговорів з керівництвом ЖРЕО про підвищення якості наданих послуг, про створення ОСББ, як єдино можливого способу удосконалення роботи ЖЕКІВ. Також проведена   інформаційно-роз’яснювальна робота щодо правової доцільності та недоліків  запропонованого Договору між КП УЖГ та мешканцями Дніпровського району «Про надання  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій». Своєчасно 12.05.2011р. була організована та проведена конференція мешканців Комсомольського масиву Дніпровського району м. Києва на тему«Реформування житлово-комунального господарства та перспективи розвитку комунальної сфери». 

Читати далі

Історія успіху ГО “Самоврядна громада”

Діяльність організації розпочалась з 14 квітня 2009 року, коли на  зборах за ініціативою групи мешканців було прийнято рішення навести порядок на спільному подвір’ї 4-х 16-поверхових будинків в Києві по вул. Миропільська 37, 37Б, 37В, 39.

Читати далі

Концепція ГО “Самоврядна громада”

ГО “Самоврядна громада” якісно нова правозахисна громадська організація, що виникла з метою обєднати мешканців одного мікрорайону  навколо спільних цінностей, ідей та принципів, а не навколо одного лідера. Наша організація абсолютно відкрита, демократична,   незалежна та прозора. Почала свою діяльність небайдужими до проблем мікрорайону Комсомольський у Дніпровському районі м. Києва  і майбутнього країни громадянами, де житимуть наші діти. Проект створюється і фінансується на добровільних  засадах виключно громадянами України, що хочуть стати їх учасниками проектів у соціальній сфері. 

Читати далі