Парк ім. А. Малишка – піар влади, конфлікт інтересів чи пошук рішення?

Щоб розібратись в питанні треба знати історію справи. Сподіваємось, що  Ви, гості нашого сайту,  в курсі звільнення ділянки парку від незаконного забудовника. Вони  на сторінках: Щодо останніх подій конфлікту громади та влади  у справі  благоустрою паркової ділянки на проти Дитячого світу,   з’ясувалось  наступне  –  не до вподоби владі  проект громади  захисників парку, які не лише  захищали  його на протязі 2-х років,  але  об’єднались навколо   збереження від можливої  забудови  у майбутньому. Чому?  Спробуємо визначитись.

Читати далі

Ні! Скажемо владі. Парки – громаді!

Ні!  скажемо владі. Парки громаді! Ініціативна група  захисників парку ім. А.Малишка, яка не була почута владою  і була проігнорована  пропозиція   його реконструкції,http://kiev.pravda.com.ua/news/4f8d7b33d1484/  ( Наш проект такий http://vyhid-e.org.ua/article/proekt-fontanu-na-sud-gromadskosti)18.04.2012. року  приступила до захисту парку «Перемога».  Безгосподарно реставрований , він вже як три роки скутий сіткою культової споруди, що розташована на цій території з 8 травня 2009 року.  У високих колах влади знають про гасло  колишнього мера Москви пана Лужкова, який в лютому 2009 року  висловив з високої трибуни  у Москві: – «кожному скверу по храму» Наша влада, немов сліпі кошенята, реалізували той наказ.

Читати далі

Якими очима побачила Дніпровська РДА обговорення громадського проекту відновлення парку ім. А Малишка

http://dnipr.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1136&Itemid=931%20 Як все було  перегляньте диктофонний запис і вам все стане зрозумілим.

Читати далі

Захисти парк ім. А. Малишка, або буде парк ” Так- сяк, аби як, ну і нам всім на дурняк”

Захисти парк ім. А. Малишка  від  корупційних схем чиновників,  або  буде парк  “Так – сяк, аби як”. Долю парку з порушенням законодавства вирішила КМДА без погодження  з громадою,  яка захищала 2 роки цю зону. Вони впроваджують проект парку «так – сяк, аби як». Громада  йде законним шляхом і вимагає  від влади визначення статусу парку, законного прозорого визначення підрядника, пошук  фінансового забезпечення  реалізації проекту та прозорого його використання.) (Звернення у Громадській  раді.)

Читати далі

Малі міста України подають приклад відновлення конституційного ладу. Хто розпочне цей процес в столиці?

Територіальна громада для киян ілюзія, для українців сіл та міст – реальність. Вивчайте досвід успішних та свідомих!   Нині  глибина проблем  така «досконала»,  що визріли  всі умови для того, щоб зробити реальний  прорив для побудови  конституційного ладу  та громадянського суспільства в Україні. Прийшов час не теорій,  а дій.

Читати далі