День Києва, а у киян війна за землю у парку ім. А. Малишка і не тільки..

В парку ім. А. Малишка Дніпровського району м. Києва розпочалась безстрокова акція – інформаційний стіл «Захист прав киян у власних руках». Обізнаність єднає людей. Відбувається інформування про хід протистояння мешканців та забудовників на прибудинкових територіях, парках мікрорайону. 28 травня о 15.00 громада збирається провести ходу до Дніпровської РДА та вручити скаргу про бездіяльність у справі захисту зелених ділянок та захисті прав киян на землю. Мешканці масиву вражені пустими обіцянками влади в особі пана Попова, який обіцяв створення парку до Дня Києва.

Читати далі

Не захищає влада – захистять люди.

Дратує око дбайливих киян  безгосподарність влади до землі, яка надана їм на збереження. Безжалісно втоптується ділянка автомобілями славно звісного парку ім.А. Малишка. І не має діла у наших районних можновладців. То до справи взялись вартові парку. Комусь не до вподоби естетика огородження? Є нагода замінити її на декоративну металеву огорожу.

Читати далі

Кияни сплять бо не знають, що своє життя втрачають.

 Чергова  навала  загарбників  на прибудинкову територію  Комсомольського масиву у Дніпровському районі м. Києва  сталася  за адресою  Миропільска,  29. Якщо ви думаєте що вас  ця чаша мине – помиляєтесь.  Підприємці вичікують найкращий час для реалізації своїх жадібних до грошей проектів. Ось  прийшов час відпусток, канікул,  дач та курортів, а тут ще і  Євро 2012, коли більша частина киян виїде з столиці,  звільнивши її для гостей. Отоді і почнеться суцільний  жахливий дерибан.  Всі наші прибудинкові без винятку мають власника в одній особі. Рятуйте свою змелю.

Читати далі

Нервова система суспільства

Парламентські вибори 2012 року відбудуться в обстановці тотальної підозріливості. Це сумно, але факт. Рейтинг недовіри суспільства до влади знову зашкалює, а надія на те, що вибори відбудуться гладко, не жевріє навіть в грудях найзатятіших оптимістів. Песимісти ж згадують скандальні позачергові вибори в Обухові й чекають продовження бенкету вже в масштабах усієї країни. Сподіватися, що вибори пройдуть чесно через страх потенційних фальсифікаторів опинитися на лаві підсудних, особливо не доводиться.

Читати далі

Через очищення церкви – пробудження суспільства

Пролита кров журналістів та спротив громади повернуть дію закону в Україні. Порушники – рейдери та корупціонери будуть покарані. Так вимагають європейські стандарти життя.   –         Ви в це вірите? –         Ми віримо! Тому вимагаємо, діємо, впливаємо на життя через листи та звернення. Шукаємо однодумців у владі, серед киян.

Читати далі