Рейдерство паркової землі ім. парку А. Малишка продовжується.

Не може заспокоїтись рейдер олігарх і ніяк не впорається зі своїм бажанням захопити останні клаптики землі. На день Конституції, під покровом ночі почались будівельні роботи без паркану та повідомлень: нумо  рити траншею для фундаменту такого собі маєточку МАФА на 20-25 кв. метрів. Та не судилося: вело ж бо нас, активістів захисту зелених зон маисву повертатись о 23.00 з центру міста. На питання що риємо хлопці в такий пізній час, отримали відповідь – клад. Отож і нарили собі хлопці проблем на свято. Цікавим є той факт, що керівник бригадир землекопів вийшов з приміщення «Чайкофа». Видать що риють за погодженням адміністрації цього розважально- харчового закладу.

Читати далі

В парку «Перемога» відкрили унікальний пам’ятник Матері-Вдові.

В урочистій церемонії відкриття та покладання квітів взяли участь радник Президента Ганна Герман, голова КМДА Олександр Попов, екс-мер Києва, голова парламентського комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Олександр Омельченко, народні депутати України, ветерани війни. «В Україні і Києві ми маємо багато обелісків і пам’ятників. Але пам’ятник Матері-Вдові – особливий, тому що він перший в Україні», – зазначив Попов.

Читати далі

КМДА в пошуках виходу з архітектурно – будівельної кризи

Непередбачені для столичної влади події на громадських слуханнях по Генеральному плану  внесли зміни  в   тактику  своєї діяльності. Є над чим замислитись і чому робити висновки. Олександр Попов доручив доопрацювати проект Генерального плану столиці з урахуванням пропозицій киян, зібраних у процесі підготовки до Першого київського референдуму

Читати далі

Громадська рада при Подільсікій РДА провалила Генеральний план 2025

А інакше і не могло бути. Надзвичайні порушення законодавства і люди це  вже усвідомлюють. Така доля буде у всіх чиновників. Радимо працівникам Дніпровської РДА все добре зважити та відмовитись від  організованого обману киян.  Всім членам Громадської ради рекомендуємо  усвідомити відповідальність за свої рішення.  Згадайте яким чином ви попали у Громадську раду. Доля Києва буде вирішуватись  делегованими представниками після обговорення всіх деталей локальних забудов  у громадах., інвентаризації всіх земель, експертної оцінки нині діючого Генерального плану та його уточнення.

Читати далі

Не бути прийнятому новому Генеральному плану 2025 у столиці, бо провалено і у Дніпровському її районі.

Будьте впевнені, громадо!!! Ви під захистом !  Генеральний план 2025 у Дніпровському районі не дали прийняти і навіть не дали змоги поставити на обговорення!!! Кияни, ми вас вітаємо з маленькою перемогою. Це не саботаж, а дія в правовому полі свідомих правозахисників та активістів. Чому і які наші підстави протесаної діяльності, ми пояснюємо проектом резолюції, яку не вдалось навіть і зачитати.

Читати далі

Дніпровська РДА в ефірі Українського телебачення

У центрі уваги Голови Дніпровської РДА парки, сквери, дороги , житло, медицина  району.          Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Шевчук взяв участь у прямому ефірі програми «У центрі уваги», що виходить на столичному телеканалі «Київ». Протягом ефірного часу Олександр Семенович відповідав на запитання щодо перспектив розвитку району, проблемних питань, які постають у повсякденній діяльності дніпровчан, відкриття оновлених зон відпочинку тощо.

Читати далі

Пікет Дніпровської РДА – намагання громади достукатись до влади.

За підтримки політичної партії «Свобода» і участі більше як 50 чоловік територіальної громади м. Києва 28 травня 2012р о 16.00  ГО « Самоврядна громада» провела  пікетування Дніпровської РДА в м. Києві. Під стіни держаної установи, незважаючи на робочий час,  людей привело грубе порушення конституційних  прав  через незаконну забудову  парків, скверів та прибудинкових територій.  Обурення викликає те, що все це відбувається за погодженням  Київради та її виконавчого комітету. Громада відчуває, що безкарність  дій забудовників та чиновників, причетних до названих порушень, призведе до найбільш важких для киян порушень їх прав.

Читати далі