Бійки в системі ЖКХ – симптоми довготривалої хвороби. Лікувати – нам.

Нещодавно, 18.07.2012р  звістка про бійку в ЖЕКУ № 403 облетіла ЗМІ, Інтернет та соціальні мережі, мала не абиякий резонанс та коментарі на подвір’ях Комсомольського масиву в Дніпровському районі м Києва. Чого б і не так, коли фізичною розправою скористалася   відома у Дніпровському районі м. Києва,  член «Партії Регіонів», сама керівниця установи – Найдьонова Г.А.(Для довідки :  в минулому мала наміри створити ОСН «Комсомольський» та для подачі документів особливої державної важливості в Київраду підробляла відмітки  погодження цього заходу громадою масиву. Та й подала…. Ну, то вже інша цікава справа для журналістського або громадського розслідування діяльності  «Блоку Черновецького», членом якої вона була на той час. )

Читати далі

«Свято дитинства» від О. Довгого – щире піклування про щастя наших дітей чи підкуп нового електорату?

17.07.2011року відбулось «Свято дитинства» на подвір’ї вул. Юності 9.Його організував кандидат у депутати до Верховної ради України від нашого активного масиву Олесь Довгий, депутат, екс – секретарь Київради.http://www.oles.com.ua/show_news.php?lang=ua&id=61  Нам вдалось бути учасником цього свята. Ми стали свідками корисної справи його Благодійного фонду для наших дітей та їх батьків. Надзвичайно вдячні за радість подаровану малятам та позитивні емоції переважно їх мамам. Однак питання людей, які задавали мешканці один одному на вушко, примушують замислитись над підтекстом акції та її наслідками для нас. Ми не будемо давати готових порад та рекомендацій. Ми будемо просити включати свідомість, переглядаючи документальні кадри ексклюзивно відзняті та  розміщені на нашому сайті. Ми будемо акцентувати на тому, що має робити депутат, встановлюючи майданчики на землях територіальної громади.

Читати далі

Йдемо до мети: земля – громадам!

Ми, ГО «Самоврядна громада» продовжуємо захищати землю парку ім.. А. Малишка. За ТОВ «Ярусом»   звільнити  земельну ділянку примусимо і  ТОВ «Айда». Програма мінімум досягнута: наше питання винесено на розгляд останньої перед канікулами сесії Київради. Не вірите? У вкладеному файлі всього порядку денного  можете знайти 53 питання  п.4 і перевірити. Згуртована громада зможе зупиняти злочинні дії! Така віра у активістів і несемо її всім хто її втратив.

Читати далі