Свідомий виборець – реальність

29.08.2012р. ГО «Самоврядна громада» запускає інформаційно – освітній проект «Свідомий виборець – реальність» На масиві активно діє агітація кандидатів у депутати Верховної ради. Зазначені заходи, як традиція,  відбуваються у  вигляді зустрічей на подвір’ях  нашого мікрорайону.  

Читати далі

Не закривайте каток «Крижинка», рятуйте здорове життя дітей!

Не судилося чисельному колективу  тренерів, вихованців катку «Крижинка» (ст.м.Дарниці) та їх батьків відзначити в радості 21 День незалежності та з радістю та новими успіхами готуватись до  30 ліття з дня його заснування. Цей заклад був та  є гордістю Дніпровського району м. Києва. Особливо пишались  і ми, мешканці Комсомольского масиву розташуванням такої чудової школи. Займаючись правозахисною діяльністю, ми 2 роки попереджали про небезпеку для відвідувачів та працівників втрати  цього приміщення. Таке  пророцтво  відбулось завдяки діяльності Кабінету міністрів, що втілив свій ганебний план і відібравши шкільний єдиний на 3 середніх школи стадіон звів на його місті приміщення для олімпійського резерву.

Читати далі

Незалежність країни в свідомості громад.

Незалежність – це почуття , що народжується із сили духу. Незалежність  країни – це надбання народу, відвойоване цілими поколіннями відважних та духовно міцних наших предків. Незалежність країни  – це  можливість жити в ній  з розправленими плечима, наповнювати груди повітрям впевненості своєї значущості. Незалежність  країни  – це можливість жити заможно за демократичними законами,  вільно обирати  свій  шлях, впливати на життя, на владу, формувати  та висувати політиків, які будуть представляти  інтереси більшості, контролювати громадами їх діяльність.

Читати далі