Траурна церемонія під дахом «Київміськбуду» – зелене світло дерибану землі парку «Перемога».

Роздуми про подію з   вічною  пам’яттю про  воїнів, що загинули у часи Великої Вітчизняної війни та з  турботою  про долю нинішніх та наступних поколінь.             Скептики та зацікавлені особи звинуватять нас у причетності до брудних технологій, маніпуляцій та впливу на думку громадськості. На то їх буде воля. І суд за це буде не від отця В’ячеслава, настоятеля так званого Храму «Всіх святих воїнів», який надав для проведення церемонії приміщення ввіреної йому неузаконеної культової споруди, горезвісної церкви московського патріархату УПЦ. Люди, що розуміють зміст події, сподіваємось, будуть вдячні за нашу участь у ній. Ми ж готові бути на суді громадськості, щоб дізнатись про стан хвороб суспільства та її тривалість. В пошуках істини і пропонуємо цю статтю.

Читати далі

Самоврядна громада обирає краще, або можливості киян ДО та ПІСЛЯ виборів.

Самоврядна громада обирає краще, або  можливості  киян ДО та ПІСЛЯ виборів. (Прочитайте самі, в разі розуміння важливості інформації роздрукуйте та дайте прочитати іншим.)   Час маніпуляцій з нашої свідомістю набуває апогею. Як суспільствознавці та практичні правозахисники, ми би могли радити вам голосувати за того чи іншого на наш погляд кращого з гірших потенційно прохідних кандидатів щоб перемогти партію регіонів і не дати пройти у владу О. Довгому, або  пропонувати вам кращого з нових особистостей, що з’явились, як герої, але не будемо брати на себе гріх та порушувати  свою заявлену незалежну не від кого позицію. Нам жити та діяти на масиві. А вам достатньо того, що  маніпулюють вашою свідомістю  лідери церков та релігійних громад?

Читати далі

«Реконструкція» парку «Перемога» в об’єктиві київської громади.

Так,  знову алеї парку «Перемога», викладені брущаткою, топче «важка артилерія» будівельної техніки. Як у часи війни фашисти вивозили родючий грунт українського чорнозему у свої скудні німецькі краї, щоб підвищити врожайність, так і зараз, починаючи з 06.10.12р будівельна техніка величезними ковшами вичерпала привезену спеціальну землю для квіткової клумби і вивозить її з парку. Гранітний резервуар готовий для залиття бетону – основи для привезення військової техніки за курганом слави, що розташований у Дніпровському районі.

Читати далі