Громадський ОСН «КМК «Пробудження» – засновано!!! Приєднуйтесь заради змін у Києві.

Повідомляємо вам чудову новину, за якою майбутнє!!! 28 листопада 2012р. ми, ініціативна група мешканців мікрорайону, яка в результаті 3-х річної системної правозахисної роботи  у всіх сферах життя  мешканців мікрорайону отримала від КИЇВРАДИ дозвіл  на створення  ОРГАНУ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ, шляхом повідомлення  на адресу  КМДА зафіксувала подіюзаснування ОРГАНУ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ «Комітет мікрорайону Комсомольський «Пробудження». Цей факт стався 25 листопада 2012 року об 11 годині в приміщені колясочної кімнати будинку вул. Миропільска, 29.

Читати далі

Зрада громади «фронтом змін» – передумова свідомої самоорганізації киян

Отака то позиція тієї опозиції. Хтось читаючи заяву скаже: стаття на замовлення для дискредитації,  хтось скаже регіонали душать борців за зміни. На то їх буде воля. А допитливий вникне та спробує розібратись. З такими намірам надається ця інформація. За кожне слово ми звітуємо перед читачами,  бо  взяли на себе відповідальність  за процес самоорганізації і доведемо його до кінця, які б перешкоди нам не чинили  олігархи разом з діючими політичними  лідерами (навіть язик не повертається). Представляємо вам всю палітру політиків, що прийшли створити з киян нашого  масиву  інструменти партійного впливу, що суперечить статтям Закону «Про ОСН».

Читати далі

Скільки будем воювати, час нам ОСН збирати, благоустрій будувати.

Повідомляємо, 11 грудня в приміщенні сш. № 183 вул. Юності 5 о 18.30 відбудеться конференція мешканців масиву за місцем проживання по створенню ОСН «Комітет мікрорайону Комсомольський «Пробудження»   з участю депутата Верховної ради скликання  Чумака Віктора Васильовича, який люб’язно погодився стати її учасником.Вхід на конференцію  по паспортах та протоколах про обрання делегатом  від будинку. Організовано створимо ОСН – захистимо себе та дітей, збережемо екологію, сплануємо забудови та підприємництво, забезпечимо майбутнє України!

Читати далі

Малишка, 9 не здається рейдерам.

Із вуст чиновника Дніпровської районної державної адміністрації М. Києва  – Начальника  відділу контролю за благоустроєм  Бейлик Вадима Борисовича  стало відомо, що з забудовниками зеленої ділянки,  що входила нещодавно в межі прибудинкової території  Малишка ,9  не  існує методів заборони. Він  на засіданні постійної  комісії з питань  житлово – комунального господарства, будівництва та архітектури Громадської  ради при Дніпровській районній в м. Києві державній адміністрації порадив члену Громадської ради при РДА  Плотніковій І. М. повідомити  мешканців і готуватись до зустрічі забудовників, що отримали дозвіл на діяльність від управління торгівлі КМДА.

Читати далі

Збережемо Биківнянський ліс, відродимо парк ім. А. Малишка

Вчора, 15 листопада громадські активісти, небайдужі кияни та жителі Биківні протестували проти варварського знищення Биківнянського лісуhttp://www.unian.ua/news/533009-u-nich-viboriv-zabudovniki-virubali-10-g….Акція протесту проти бездіяльності міліції, котра мовчки спостерігає за будівельними роботами, відбувалсь під будівлею МВС України за адресою Богомольця, 10. Не зважаючи на припис прокуратури про зупинення робіт на місці варварської вирубки сторічних сосен на Биківні, техніка продовжувала працювати цілодобово і без вихідних. Що з цього вийшло – дивіться на фото та у відео, що власними силами нашої громадської організації відзнято.

Читати далі

Радіти чи плакати? Для нас на масиві зводять житло економ класу.

Таке зухвальство треба ще пошукати. Ми повідомляли вам про те, як три тендітні жінки зупиняли забудову на перетині вулиць Космічна та Юності, де на місті автостоянки невідомо з яких причин перед виборами виріс паркан, а зразу ж після виборів з’явилась будівельна техніка : екскаватор та будівельні вагончики.       http://www.youtube.com/watch?v=OFk HYKh3aM&feature=plcp, http://www.youtube.com/watch?v=47jhgLtU584&feature=plcp  

Читати далі

Чергова спроба реанімувати парк ім. А. Малишка. А чи відає влада мрію громади?

Не щастить парку Андрія Малишка, що у Дніпровському районі столиці. ( (Світлана Ковальчук, ДУМКА Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/514954-park-malishka-v-ochikuvanni-viboriv.html) Золота земелька виявилася тут, поблизу станції метро “Дарниця”, от і не дають спокою їй скоробагатьки-забудовники. Уперше історія навколо парку гучно пролунала наприкінці 2009 року, незадовго до президентських виборів. Громадськість повстала проти вирубки дерев та будівництва на місці парку чергового скло-бетонного торговельного проекту.

Читати далі

Музей військової техніки на 69 річницю звільнення Києва від фашистів: за і проти?

Подія відбулась. Перші особи столиці мали честь відвідали наш славнозвісний парк «Перемога». Офіційне джерело  Інтернет портал Дніпроської РДА освітив ритуал пам’яті та покладання квітів до пам’ятника «Жінці у Великій Вітчизняній війні», до «Кургану Безсмертя» та пам’ятника «Матері-вдові» у парку культури та відпочинку «Перемога» такhttp://www.dnipr.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1617%3A-lr&catid=194%3A2011-09-20-09-38-10&Itemid=53&lang=ua.

Читати далі

Громадський успіх виборів 2012 в 214 окрузі і що далі.

Сім днів минулося як кияни проходили  перевірку на свідомість.  Витримали достойно та здається з відзнакою, бо кияни округу довели: свідомий виборець – реальність !!!Бувши незалежними спостерігачами та спецкорами ПРЕСИ ми констатуємо надзвичайно важливий факт: територіальна громада м. Києва є здоровою, освіченою  спільнотою людей, що має майбутнє. Вона не купується і не продається. Чого  про владу  та адміністративний апарат держави не скажеш.

Читати далі