2013 – перший рік НОВОГО СВІТУ.

 Сьогодні, 31 грудня і 2012 рік стає вже історією  власного життя, родини, столичної  спільноти, країни. Він буде в пам’яті  кожного, як  шлях через  випробування  до нових успіхів. Годинник відстукає останні секунди  2012року і  прийде новий 2013 рік  НОВОГО СВІТУ. Від щирого серця вітаємо всіх з наступаючим 2013 роком та Різдвом Христовим! Новорічні та різдвяні дні — це час радісних зустрічей з рідними та друзями, час тепла і затишку родинного вогнища.

Читати далі

25.12.12 – гарячий день столиці.

 25 грудня у всьому світіпротестанти та католики відзначили Різдво Христове за Григоріанським календарем. Молитва та прославлення на честь народження спасителя людства зробила свою справу в  Україні. Люди в різних кінцях столиці відгукнулись на заклик очищення суспільства від ганьби та колективного злодійства. Усвідомлення своєї значущості та волі підхопила молодь здатна будувати своє життя за законами прав та свобод українців.  Світло з небес, яке приносить Син Божий, освітило наші душі, наші сім`ї і наші народи. «Народ, який в темряві ходить, світло велике побачить і над тими, хто сидить на краю тіні смерти, Світло засяє над ними» ( Іс, 9:2)

Читати далі

Рука громади на пульсі змін Уряду та влади.

Час не стоїть на місті. Життя вимагає від ініціативної групи по створенню ОСН  нових форм інформування населення про необхідність самоорганізації незважаючи на тиск діючої влади, фальсифікацію незацікавлених в ній осіб та,  що саме небезпечне,  лідируючих   політичних партій, так званої політичної еліти. Напередодні різдвяних та новорічних свят, коли  люди самотужки борються з негараздами несподіваної як завжди для України зими, холодами, ми, самоорганізована громада, розпочинаємо роботу по консолідації мешканців одного масиву навколо проблем і знаючи вихід з них, пропонуємо практичні кроки їх вирішення.

Читати далі

Сучасні герострати

“Руйнування історичного середовищата його спотворення — один ізнайдієвіших способів позбавленнянароду його історичної пам‘яті!”   Не встигли кияни захистити Пей­зажну алею, як на Андріївському узвозі разом із трьома будинками, зведеними наприкінці 70-х років минулого століття, було зруйновано і один історич­ний. Обіцянкам  руйнівників відновити його не йму віри, бо 24 квітня цього року телеканал ІСТУ повідомив, що суд визнав скоєне на Узвозі законним…   Дивно, що, приділяючи стільки уваги Андріївському узвозу, громадськість сто­лиці не згадує про проблеми вулиці Петра Конашевича-Сагайдачного (назви вулиць, бульварів, площ і т. ін. подаю у сучасному варіанті). Бурхливу реакцію викликало ли­ше руйнування вишуканого будинку архі­тектора Миколи Казанського.

Читати далі

Конференції громади – сходи до ПРОБУДЖЕННЯ.

Висновки, уроки та перспективи процесу самоорганізації Конференціяпо створенню ОСН « КМК» Пробудження», що 11.12.12 проводилась в Комсомольському масиві відбулась, але робочий орган ОСН створений не був. Не відбулось кворуму, щоб ОСН став юридичною особою. Незважаючи на це ми маємо  чергову громадську  перемогу: громада подвір’їв  вийшла на той рівень, що стала у гарячому діалозі з політиками, щоб обговорювати майбутнє мікрорайону.  Присутні на конференції 69 киян зрозуміли: «Пробудження» громади – шлях у «вільний простір» до якісно нового життя. Ті що не прийшли, попали під вплив адмін ресурсу,( навіть школу не давали за 4 години до заходу,)хтось за погодними умовами не залишав теплі квартири сидячі у серіалів та шоу.

Читати далі

Самоврядування громад – шлях до змін у країні.

Свідомі кияни у особі ГО «Самоврядна громада» вітають всіх кого стосується сьогоднішнє свято День самоврядування: депутатів Верховної ради та Київської міської Ради. З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Читати далі