Збереження спеціалізованих автостоянок = збереження життя киян.

Так, піднімаємо тему автостоянок, яка є очевидною проблемою на масиві  вже давно і особливо бурхливо  виникла із біди – забудови по вул. Юності та Космічна. Наш масив втратив облаштовану  автостоянку заради отримання прибутку групою ненажерливих олігархів. Ціна його прибутку буде коштувати ціні нашого з вами здоров’я  втраченого від того що під вікнами нашого житла буде збільшено вихлопних газів, знищено зелених насаджень. Шкода, що про це думають в більшості лише ті хто машини не мають. Однак спробуємо достукатись до тих, хто має машини і претендує не лише їздити на іномарці, але і жити в країні з цивілізованими умовами життя, високим  рівнем культури  та високим рівнем моралі.

Читати далі

Від поради адвоката до осередку ефективних власників

   Громаді набридло чекати політиків щоб покращувати життя. Аналізуючи перші кроки відомих нам обраних депутатів,  надія отримати покращення на цю каденцію маловірна.   Влада не зацікавлена в самостійності свідомих громад і сама не залучає фахових експертів та спеціалістів для вирішення проблем. Як і всі попередники, вона намагається відібрати власність під виглядом борців за справедливість, використовуючи буйних «активістів», а іноді  самостійно їх клонуючи. Тому,  ГРОМАДА самостійно розпочинає цю справу.

Читати далі

Водохреща для забудовників не привід для очищення

20 січня 2012року, коли більшість киян після Водохреща, очищені святою водою прийшли  на роботу повні сил та енергії робити чисті та добрі справи, директор приватного підприємства « Міг-91» пан Гудзь направив  молодиків – охоронців, щоб довести до кінця свою гріховну справу: знищити останні дерева на зеленій ділянці, що захищають киян  будинку 37  від впливу Броварського шосе та загазованості вул.. Миропільска.  Молодики не цурались  насмішок та образ, відштовхували мешканців, які намагались захищати дерева.  

Читати далі

Невдала афера ТОВ «ФСВ» – ЛЮЦЕФЕРА, або Водохреща на охороні громади

Церковні свята на масиві відзначені  особливими  рейдерськими подіями, які так і не мали успіху.  Пасха 2009 року відкриттям зали ігрових автоматів на відстані в 10 метрів від дитячого майданчика. Всім відоме свято Різдва 2010 року в парку А. Малишка  запам’яталось знесенням вікових сосен. 2012року Водохреща відоме  знесенням  прибудинкової території та 12 – ти  40 річних ясокорів за адресою вул. Малишка 37. 19 січня 2013 рік не став винятком. Відомий всім забудовник ТОВ «ФСВ» отримавши несподіваний для них вирок про відміну дозволу на будівництво не може заспокоїтись.  Як ви всі знаєте заступник Голови КМДА  відвідав об’єкт і оперативно виніс рішення у відповідності до своїх повноважень.

Читати далі

Хроніка протесу 8-9 січня на Юності. Перемоги без жертви не буває.

Цикл статей, які виходили на нашому сайті по злочинній забудові на перетині вулиць Юності та Космічній був наступний: «Радіти чи плакати? Для нас на масиві зводять житло економ класу.» http://vyhid-e.org.ua/article/raditi-chi-plakati-dlya-nas-na-masivi-zvod… «Хроніка протесту 4 січня»http://vyhid-e.org.ua/article/hronika-protestu-4-sichnya, що завершилась вимушеним погодженням забудовників на термінову зустріч.             Подія 8 січня розірвала інформаційний простір, оскільки в полон МВД був взятий рідний брат депутата Верховної ради України Олександра Бригінця – Павло Бригінець.http://www.pravda.com.ua/news/2013/01/8/6981084/

Читати далі

Хроніка протесту 4 січня

В світлі поширення нашої правозахисної та інформаційно – просвітницької діяльності серед киян,  ми  розпочинаємо  рубрику «Хроніка протестів».  Різниця в назві статей буде полягати лише в даті, або в адресі місця подій. Мешканці, що не мають можливості приймати участь в правозахисних заходах цікавляться  змістом подій, метою, результатами та наслідками протестів. Цією рубрикою ми будемо самі писати свою історію сьогодення.  Спробуємо надавати  свій погляд на події, не позбавляючи вас  права самостійно робити висновки.  Згідно правил роботи нашого сайту всі зареєстровані  можуть  залишати в коментарях свої висновки, питання та зауваження.

Читати далі