Конституційні вимоги самоорганізованих та самоврядних громад до найвищих керівників держави.

Як би не хотілося представникам олігархічної верхівки влади спокою у суспільстві, якби не хотіли вони перевести нас у «систему поступової підготовки  «общины» до якісно нового самоврядування, що вимагає  часу,  глибинних знань  та  кваліфікації, громада непомітно для можновладців, перехворівши «дитячими хворобами»,  усвідомила своє значення в новітній історії і випереджаючи  всі прогнози та оцінки  аналітиків  та політологів, виходить на перший фланг  «приведення самоврядування у відповідність  до  базових норм Конституції України та Європейської хартії місцевого самоврядування.»

Читати далі

Белічанський ліс – багатство громади збережемо!

Вероніка Агеєва, громадська активістка домагається захистити Белічансткий ліс  чергуючи перед Київрадою і доносячі вимоги депутатам. Чого домагається і які результати має громада захисників, можна переглянути інтервью з нею на канналі Пробудження. http://www.youtube.com/watch?v=6IGXpLlBAlA Як суди допомагають нищити Біличанський ліс…розповідає Денис Москаль Депутат Київської міської ради, голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики, голова Партії Зелених України Під загрозою знищення опинились 4 тисячі гектарів Біличанського лісу. Точніше, ця загроза не зникала впродовж останніх чотирьох років. Просто змінюється її інтенсивність. На початку літа, коли Київрада вирішила надати йому природоохоронний статус, а Апеляційний адміністративний суд Києва визнав незаконними рішення Коцюбинської селищної ради про передачу 501 громадянину земельних ділянок загальною площею близько 100 га на території Біличанського лісу, прийняті у листопаді 2008 року, здавалося, що боротьба за збереження лісу ось-ось завершиться перемогою. Залишилося лише дочекатися Указу Президента про включення Біличанського лісу до складу Національного природного парку «Голосіївський». Проте документ і досі не підписаний. Натомість активізували свою діяльність лісові забудовники. На території

Читати далі

НОВИЙ ПОГЛЯД НА ОСББ, або алгоритм прийняття колективних рішень.

 Конференція – семінар мешканців масиву за участю громадського діяча,  правознавця, адвоката та публіциста, голови ГО « Ефективний власник» Тетяни Монтян відбулась 8 січня 2013р. Всі присутні  залишились задоволені зустріччю, оскільки ознайомились з інструментами  успішної боротьби з нашим законодавством, що особливо останнім часом  надзвичайно докучає кожного українця. Учасники конференції не помітили  як промайнули більше двох години жвавої дискусії, незважаючи на зіпсований настрій  перенесенням  заходу зі школи в приміщення ЖЕКУ 404.

Читати далі

Висновки юристів щодо результатів круглого столу з МВС Дніпровського р-ну.

«Взаємодія ВМС та громади: проблеми та шляхи їх подолання» юрист ВО «Свобода», Станіслав Беляєв   Держава є формою організації суспільства з метою впорядкування суспільних відносин, забезпечення належного та стабільного функціонування суспільства на засадах єдиного правового порядку.

Читати далі