Громада активної позиції прагне вільного простору.

Подиху не вистачає саме тоді, коли  біль стискає душу від несправедливості  та беззаконня у державі, якою колись пишався. Від  мовчазної та байдужої поведінки співвітчизників та  окремих посадових  осіб стає тяжко, що   тим чинять лихо нації і тим втоптують себе у багно сорому. А  лихо  те є  скрізь,  куди не кинуть  оком і у провінції і у столиці.  І за таких обставин  в пошуках вільного простору більше українців  свій погляд повертають в небо, шукаючи вільного простору від тиску, беззаконня, ненажерливості, брехні та омани. Небо чекає таких звернень і не залишає без відповіді мрії шукаючих істини. В серце вкладає кожному унікальну ідею, план, місію щоб нести її тим, хто не бажає  очі  піднімати в небеса.

Читати далі

Чиновникам громада, як солдату канонада.

Відомо всім активістам, як часто влада забороняє проводити протести під стінами чиновницьких приміщень, установ, правоохоронних органів. Та мабуть і  вірно, подумали ми. Достатньо патріотам та гарячим журналістам розбитих голів та трагічних випадків. Цивілізована країна, претендує на європейські стандарти. Чому б і справді не перейти за стіл переговорів? Спланували, визначили коло питань, запросили чиновників…. 28.03.2013р о 15.00 в приміщенні ЖРЕО 404 зустрілись ініціативні групи  6 конфліктних забудов мікрорайону. 

Читати далі

Щоб перемог досягати, варто щедро вкладати і перед народом звітувати.

На пропозицію людей зацікавлених в  нашому розвитку   поштове  звернення до киян  переносимо на  статтю сайту. Час вимагає нових підходів,  нових ідей.            Дякуємо тим, хто цікавиться куди це ми поділися. Ми ГО “Самоврядна громада” нікуди не зникли! Нас не заарештували! Навпаки, незважаючи  на всі негаразди в країні,  ми  наповнені   планами, проектами.  Влада не може впоратись самотужки з сніговими завалами.  А громада – надзвичайна сила, бо ми віримо в людей та в їх потенціал. Потрібно лише знати  – вихід є!

Читати далі

Інформаційні канікули на користь успіхів громади.

Проігноруємо тему весняно – снігового  лиха.  Нагадаємо про нас.Там і без наших коментарів все зрозуміло…       Весь цей час, незважаючи на технічний ремонт нашого сайту і відсутність інформування всіх зацікавлених про наші справи, ми не припиняли своєї правозахисної роботи, а лише продовжували удосконалювати її форми. Є в нашій діяльності і нові успіхи.

Читати далі

Зброя використана проти особи може пошкодити власне життя – байдужих меншає.

Про Факт стрілянини в нашому парку «Перемога» повідомляли ЗМІ (канал НТН), http://ntn.ua/uk/video/news/2013/05/27/10856,  писали і в Інтернет виданнях http://gazeta.ua/articles/np/_u-stolichnomu-parku-konflikt-mizh-vodiem-deu-ta-velosipedistami-pereris-u-strily/499282 Нам, двом свідкам за волею долі довелось брати участь в якості свідків в  судовому процесі. Вірила в можливість справедливого  судочинства хоча б на такому рівні побутових цивільних відносин  і розраховувала на те, щоб потерпілий довів цю справу до  адекватного злочину покарання.  Пробачення  хуліган  і пом’якшення вироку не наважувався навіть і просити.  Протягом розслідувань пропускав  допити і  заперечував навіть відео показання свідків. Справа закінчилась на диво з справедливим рішенням суду. Будемо сподіватись, що відповідач – хуліган  винесе відповідні уроки і за умови осмислення своєї  поведінки  отримає зменшення свого  умовного строку. Як це все відбувалось інформувала «Критична точка».   http://www.youtube.com/watch?v=GSLhRmcEIZg

Читати далі