Суботник – виховання господаря країни чи використання комунальниками даремної робочої сили?

  Не має нічого ціннішого ніж думка народжена в роздумах. Тож поміркуємо над темою статті. Самі питання ставить громада – сама на них і  відповідає. Заклики на прибирання парків та скверів столиці лунали за тиждень, про що своєчасно повідомляли ЗМІ. «Азаров порадив опозиціонерам почистити сквери, а не “безцільно ходити вулицями” Більше читайте тут: 

Читати далі

І коли та крапля переповнить чашу, або «відморожені» обличчя депутатів Київради.

Засідання  ХІ сесії Київради VІ скликання  перенесено на другий день. 18 квітня, Хрещатик,36.  Відома всім споруда КМДА.  На граніті сходів група активістів до 30 осіб, яких не пускають на сесію. З натовпу  мітингувальників,   не таких вже і багаточисельних,  бо виснажених та зневірених систематичним обманом та маніпуляціями багатокольорового  режиму  Януковича, на адресу  служби охорони КИЇВРАДИ  почулося крилате : «Скільки Вам ще треба здерти з нас шкури, щоб нажертися?».

Читати далі

Щоб нам мера обирати, бажано народом стати.

15 квітня 2013року за адресою Яродавів вал, 9 у Центрі Національного Відродження ім. Степана Бандери відбулось засідання – круглий стіл громадських організацій, які прагнуть змін. Органзаторами засідання стали  Олег Маньковський , Єгор Соболєв, В. Сюмар та А. Луценко. Зал був наповнений вщент активістами Києва. Хто бачить ці зміни у виборах, хто бачить їх через прихід опозиції до влади,а хто бачить у власному просуванні у владні кабінети. Але є група активістів,

Читати далі

Олігархи на шляху до громади, чи переможна самостійність самоорганізації киян

Влада та опозиція визначається з постатями на чергові вибори,  а   ми, кияни,  не припиняємо  пильнувати  всі дороги, якими плетуться   у нашу громаду «нові ватажки».  Вони з’являються на  горизонті   у  порятунку  власного рейтингу,  що похитнувся під час виборчого  процесу  2012р і  розколу в парламенті.  Не знайшовши для себе перспективи в політичних партіях і блоках, вони схиляються до громад. А може пощастить?  Громади, якщо там є  кістяк  активних мешканців  – воістину   єдина сила, спроможна  оцінити  значення  кожного.

Читати далі

Підприємці – громаді то все суспільство у ладі.

Діяльність ГО «Самоврядна громада» стає цікавою і корисною для все більшої частини населення. Ми отримуємо  добрі слова вдячності і побажання так тримати свою роботу,  щоб було гучно: громада є, вона народ!!! Мешканці розуміють, що для виконання статутних завдань необхідні ресурси як людські так і матеріальні. Ми вже отримали першу грошову допомогу на відкритий рахунок і це додає нам впевненості, що зупинятись не маємо права. Ми стоїмо на початку великих змін.  Щоб вони були корисними для киян, нам потрібно бути на їх контролі.

Читати далі