Громада – основний захисник своїх інтересів. Вірте і дійте.

Той хто відгукнувся на запрошення і був присутнім на суді ,стали свідками того, як льодова крига корупції тріскається під тиском громади. І це факт.  30 травня о 12:00 Дніпровським районним судом міста Києва (вул. Кошиця,5)суддею Галигою І.О. розглядалась  скарга на постанову слідчого Хилько В.В.,який безпідставно закрив кримінальне провадження по факту рейдерського захоплення території парку “Перемога” громадянином Яковенко В.В. – представником УПЦ МП.

Читати далі

В парку «Перемога» пролунали постріли по родині велосипедистів з дітьми.

Парк Перемога залишається криміногенним місцем Дніпровського району м. Києва.  Десь  близько  19.00, 26.05.2013р. під час несподіваного дощу  стався конфлікт між водієм автомобіля “ДЕУ- Нексія” та родиною відпочиваючих велосипедистів з дітьми. За попередньою інформацією, причиною конфлікту стало  пошкодження бокової сторони автомобіля в наслідок падіння дитини з велосипеду.

Читати далі

Від самоорганізації населення до контролю реформи ЖКГ і виходу країни із кризи.

Нашого відео звіту, знаємо, чекають всі: і мешканці, які розуміють що за системними діями активістів прийдуть зміни,  і  працівники комунальної сфери району, начальники ЖЕКІВ і районна адміністрація, якій  набридли наші скарги, наше втручання в місцеві проекти влади, в справи незаконних забудов та незаконного встановлення МАФІВ. Знайте всі, що за цю справу взялись неупереджені, незалежні і самостійні кияни різних політичних поглядів. Так як того вимагає час. Нас об’єднує те, за що ми боремось – за своє: права, комунальне майно і землю. Незважаючи на невиконання чиновниками  району своїх обіцянок  та домовленостей з нами на проведення діалогу з громадськістю,  перемога  громадських інтересів неодмінна. Нам просто потрібно пройти цей наступний етап найправдивішої самоорганізації населення масиву. І які б перешкоди не чинили нам чиновники в кабінетах, це буде нас лише загартовувати і робити мудрими та виваженими.

Читати далі

Весна на масиві Комсомольський пробудить Лівий берег Києва.

Українці дедалі усвідомлюють залежність якості життя  України  від стану серця і душі та  краси у себе на подвір’ї. І від того  більше з’являється облаштованих клумб під вікнами, розфарбованих  картинами сходових клітин у парадному і привітних усмішок сусіду. Вечорами, після роботи,   біля   прибраних  парадних  збираються по-сусідськи,  щоб  обговорити  що робити  далі, щоб жилось краще? Ці перші осередки активістів, наче підсніжники після холодної зими дають надію на те, що країна встане з колін. Люди голосно будуть кричати не лише  на мітингах і протестах, а будуть контролювати чиновників на місцях,формувати свою громадську владу,якої не мали всі ці 22 роки.

Читати далі

Воскресение Иисуса Христа для спасения жизней.

Какими бы изощренными во лжи ни были теории сомнения истинности жизни, учения, смерти  Христа и его воскресения,  Христос воскрес! Во истину (в натуре) Христос воскрес! Мы поздравляем всех с возможностью качественного обновления. Иисус Христос воскрешает мертвых, делает зрячими слепых, глухих делает слышащими. Он поднимает из пепла, обновляет мир, несет пробуждение в сердца, чистоту и радость. Жизнь без Христа тягостна, скучна и безуспешна.         Восхваляйте Господа!  Аллилу́йя !Аллилу́йя! Аллилу́йя ! Слава Богу за воскресение И. Христа, за возможность жить в победе над обстоятельствами, над кризисом, над проблемами и над болезнями. Во век милость ЕГО!!!

Читати далі

Весна надихає на оновлення життя.

Шановні кияни! Щиро вітаємо всіх з молодим і дзвінким травнем, святом весни, єднання й миру на планеті й у душі!           Весняні першотравневі свята   надихають  всіх  на  оновлення життя заради дітей і майбутнього України! Особливо окрилена такими планами наша організація.

Читати далі