Щоб нам власність відстояти треба сили обєднати !

Питання конфліктних забудов в Києві стало поставати частіше ніж  проблеми комунальної сфери  та тарифів. І все тому, що літо розігнало киян  по відпустках, дачах, курортах та таборах і відкрило шлях для будівельної техніки, щоб  реалізувати  плани  забудов на вирваних у Київзради  земельних ділянках.  Політико-грмадські активісти, що стоять в чергу депутатства   виконали  завдання  піару своїх облич, висловили свою  звинувачувальну аналітику по питанням  пасивності нашої спільноти киян  і відправились у відпустки слідом за своїми поводирями – депутатами. 

Читати далі

1025 років Київ – христянський.

В наш непростий час наша Велика Україна особливо  потребує Ісуса Христа і його вчення. Адже  воно не тільки відповідає на потреби людської душі, але є могутньою силою, що трансформує суспільство  і всі його сфери. На цьому тижні країна святкує 1025 – років введення Християнства  на Русі. Пропонуємо вам новий фільм «Послідовники», який розкриває значення цієї події для всього людства. Він створений студією  Асоціації «Поклик», яка розташована у Дніпровському районі м. Києва (в Комсомольському масиві на території ОСН «Пробудження»). 

Читати далі

Момент ІСТИНИ: країна розкрадена політиками – всі підстави нам відновлювати власність.

   Якось нишпорячи в Інеті  в пошуках практик виходу з утисків «місцевих князьків» та дерибанщиків громадської землі, чекаючи рекомендацій адвокатів та юристів, рік назад Бог послав статтю Римми Білоцерківської  «Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Депутати ВР – здійснили державну зраду. Як вони вкрали у нас цілу країну?» Пропоную і Вам її на ознайомлення. Свої висновки надаю нижче після документальної перевірки деяких важливих фактів. « Тотальним порушенням закону і Конституції на протязі 20 років, що кожного дня на собі відчуваємо ми, вибудована злочинна система розкрадання власності народу та якою у неконституційний спосіб усунуто від влади народ – як єдине джерело влади.

Читати далі