Незалежність країни – шанс відновлення територіальних громад.

 (Доцільність та своєчасність  втілення проекту самоврядування територіальної громади Дніпровського району столиці) У кожнім роді – незборима міць, А купно всі ми – моноліт держави. Ми не загинемо в борні, Бо нині всі за волю встали.

Читати далі

Таємниця діяльності Пенсійного ФОНДУ за дверима його Управління у Дніпровському районі столиці.

Відеозвіт самочинства та безконтрольності  чиновниці  під час особистого прийому.            Опікуючись зеленими насадженнями, турбуючись про чисте повітря, створюючи собі екологічний захист, думаючи про те, як будемо жити найближчі 5 років,  ми, активісти, так  ображаємось, що ці проблеми хвилюють малу чисельність населення  Києва.  Спробуйте не засуджуючи замислитись над причинами.   Ми  зрозуміли:    більшості   байдуже до життєвого простору, бо не відчувають себе його власниками  тому  і  користі від того.  Національне багатство  країни розкрадене от і  мають рацію, що найважливішим є:   як і де  провести старість, щоб не опинитись у  злиднях, жебракуючи біля безробітних дітей.

Читати далі

Таємниця діяльності Пенсійного ФОНДУ за дверима його Управління у Дніпровському районі столиці.

.   Відеозвіт самочинства та безконтрольності чиновниці  під час особистого прийому.  Опікуючись зеленими насадженнями, турбуючись про чисте повітря, створюючи собі екологічний захист, думаючи про те, як будемо жити найближчі 5 років,  ми, активісти, так  ображаємось, що ці проблеми хвилюють малу чисельність населення  Києва. 

Читати далі

Громадський рейд у «правовий простір» діяльності МВС України.

(Відео звіт про тотальну безграмотність  працівників  МВС всіх рівнів.)          Не має ні на цьому, ні на тому світі місця де не лунав би стогін та плач людей від безчинства співробітників у міліцейських пагонах.  Душевний біль невинно засуджених та замордованих до смерті громадян демократичної України загострюють гнів усієї нації, що набігає апогею, виводить на багато бачивший розігнані мітинги Майдан Незалежності.( І щоб не розповсюджували в Інтернеті та на каналі національного телебачення  сьогодні 2 серпня 2013року в програмі «Останнє попередження» про підкупність ватажків та лідерів, про заробітню платню тих хто підтримує ображених українців

Читати далі