Зброя використана проти особи може пошкодити власне життя – байдужих меншає.

Про Факт стрілянини в нашому парку «Перемога» повідомляли ЗМІ (канал НТН), писали і в Інтернет виданнях http://gazeta.ua/articles/np/_u-stolichnomu-parku-konflikt-mizh-vodiem-deu-ta-velosipedistami-pereris-u-strily/499282 Нам, двом свідкам за волею долі довелось брати участь в якості свідків в  судовому процесі. Вірила в можливість справедливого  судочинства хоча б на такому рівні побутових цивільних відносин  і розраховувала на те, щоб потерпілий довів цю справу до  адекватного злочину покарання. 

Читати далі

Отруєння дерев на відповідальності «Зеленбуду»? Тоді до суду!

Парк А. Малишка вже 3 роки і 4 місяці знаходиться  під пильним контролем  громадськості. Штурнули з території “КДД-Груп”, Фірму «Ярус», «Демістіон» з їх ті тушками. Зеленіє та квітне відродженими акаціями, поодинокими дубками та кленами ділянка без забудови. Питання часу мусить зїхатиТОВ « Айда». Нині  женемо в зашийок навіть тих, хто дозволяє собі на нашу власність, зелену зону,  автомашиною в’їхати.  Дістається будь кому,  незважаючи  ні на регалії,  ні на  соціальний статус. Закон є закон для всіх у нас  на території.  Так вже є і так буде!Якось під рейд  попала автівка борця з корупцією. Теж дісталось.

Читати далі

Злочини співпраці ТОВ «ФСВ» з органами МВС України – передумова ОСТРАКІЗМУ в Києві.

Злочинне будівництво багатоповерхівки на вкраденій у киян квітковій клумбі площею 0,2 га. на перетині  вуличок Комсомольського масиву що у Дніпроському районі м. Києва не витримує  ані критики, ані  обурення активних мешканців, а  вимагає просто цілком правомірної толоки по прибиранню будівельного знаряддя, техніки, паркану та разом і  вигнання осіб,  що чинять злочини та спротив проти киян, як закинутого вітром мотлоху, лайна  та сміття.

Читати далі