Самоорганізація, як вихід з “розведеного” перемир’я в конституційний устрій.

Від самоорганізації до відновлення власності  громад, перемоги НЕЗЛОГО МАЙДАНУ,  конституційної стабільності. Громадська  аналітика,  відеозвіт  та механізм впровадження змін в житлових масивах .

Читати далі

Помічені у безвідповідальності в зведенні МАФ(ів) районні чиновники РДА звітують громадській раді

“Демонтаж незаконно встановлених МАФів не припинятиметься” –  завірило керівництво Дніпровській РДА в м. Києві членів громадської ради, що утворена при державній установі.   За інформацією відділу з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю сайт http://dnipr.kievcity.gov.ua/news/586.html  повідомив про хід заходу районного значення.

Читати далі

Зупинимо громадянську війну встановленням Конституційного устрою.

Обгрунтована пропозиція – звернення  до всіх юристів.  Дорогі співвітчизники, українці!  Зараз перемир’я, але не на довго. В час коли кабінети влади в колапсі, проливається кров невинних дітей, чоловіків, відбуваються вбивства. Майбутнє наших дітей під загрозою існування. Ніякі переговори навіть самих мирних  людей – священнослужителів  не дають результату. (Пропонуємо зареєструватись в ФБ, щоб бути в курсі подій формування нового життя в країні. В соціальних мережах сильні світу цього диктують нам не завжди правильні закони життя. Будьте в курсі справ. https://www.facebook.com/anatoly.kaluzhny/posts/10202974199819810 )

Читати далі

Становлення самоорганізації – крок до змін

Найбільш важливим питанням мешканців масиву є проект самоорганізації населення, як нижчої ланки розвитку самоврядування в Україні, яка допоможе мешканцям вирішувати всі свої проблеми колективного життя. Не всі кияни розуміють значення самоорганізації,а особливо поняття ОСН (органу самоорганізації населення), не відрізняють його від ОСББ.  Для розуміння  суті ОСН  пропонуємо  ознайомитись  з структурою самоврядування,що була та існує до сьогоднішнього часу з 2005 року і потребує зміни у відповідності до реформ.

Читати далі

МАФИ на зелених клумбах Комсомольського масиву Дніпровського району столиці. Хто винен і що діяти?

Відома киянам – дніпровчанам Альпійська гірка, що радувала око всіх пасажирів ст. мето Дарниця та відвідувачів Макдональдс вже давно перетворилась у відстійник монстрів сучасної будівельної індустрії – МАФІВ. І не дивно, хіба можуть щось запропонувати заїжджі ставленики партійно олігархічних кланів – очільники столиці, які за законами політики нічого не спроможні запропонувати  нового, а ні для бізнесу, а ні для громадськості в цілому.  Відсиджуючи в євро кабінетах, розїзджаючи в коштовних іномарках, виходячи до людей  винятково під  охороною кремезних здоров’яг чи здатні вони почути пропозиції киян і бажання приймати участь в розбудові столиці? Ні.  Не роздумуючи своїм відношенням до киян вони загострюють соціальні конфлікти на подвір’ях між підприємцями і мешканцями спальних районів.  

Читати далі

“Вигнання як визнання, або класи школи самоврядування” – писала про нас газета.

http://vyhid-e.org.ua/sites/default/files/all_gazeta_sud_03_ua.pdf     січень 2010 року. А потім було і на ТРК ” Свобода” сюжет про нашу самоорганізацію яка і до сьогодні є процесом. http://www.youtube.com/watch?v=CZJloxXTzFY  ( завантажений на власний канал,оскільки на власному сайті зник.) Багато чого цікавого можете побачити і на цій застарілій сторінці http://www.youtube.com/user/innaplotnikova12?feature=watch всі нові наробітки відеосправ можете знайти  на http://www.youtube.com/user/Probudgennya

Читати далі

2014 – рік самоврядування – час самоврядних громад.

Сьогодні, 31 грудня. В останній день 2013року хочеться підвести риску під тією діяльністю, що нами разом з вами була пророблена за рік. Ви нас надихали своїми листами, коментарями у соціальних мережах, розмовами на кухнях і щоденними молитвами за щасливу долю для України. Тому ми і взяли на себе місію стояти в проломі за конституційні права вільнолюбного українського народу, що має гідність, вільний дух, мрії і впевнено їх реалізовує чого б то не було варте. Ми довели, що є такі нездоланні, самодостатні переможці. Щоб сказати що досягнуто, перечитую минулорічне вітання і завмирає подих, що збувалось те чого прагнули. http://vyhid-e.org.ua/node/150 Ми писали, що «2013рік буде в пам’яті кожного, як шлях через випробування до нових успіхів. Годинник відстукає останні секунди 2012року і прийде новий 2013 рік НОВОГО СВІТУ.» Новий світ реально почався в 2013році!!! «Ми разом і кожний окремо у Богом відведеній силі стали носіями нового життя, нової та чистої моралі, людяності, ввічливості та поваги один до одного.

Читати далі