Не час сидіти за телевізором і не час просто молитись . Біда може відчинити і твої двері.

         Дорогі мої сусіди, мешканці масиву. Сподіваюсь, що Ви не залишали наш спільний сайт і своєчасно отримуєте об’єктивну інформацію з нього. При  переоформленні та при відновленні його в ефірі ми побачили на скільки він для читачів актуальний та корисний. Зареєструвалось зразу  до 150 чоловік.  На сьогоднішній день вже їх до півсотні лише зареєстрованих. Сподіваємось, що Ви саме і є в тому числі. Ми давно не робили розсилки і будемо її робити крайньо  рідко, адже зараз  не той час,  що нам треба шукати читачів, а час коли читачі мають знати джерела  незалежної інформації, бо то найкраща зброя для захисту.

Читати далі

Програма невідкладних дій припинення війни від свідомих українців

ЗВЕРНЕННЯ до Українців на Майдані, до всієї нації!  Шановні Українці, добродії!!! Сьогодні, як ніколи, Україна наблизилась до краю прірви, повернення з якої буде неможливо.    

Читати далі

НАЦІОНАЛЬНІ збори. (Чия ініціація? Яка мотивація? Коли самоорганізація?) Кінцева мета – люстрація?

Без сумнівно!  Але нам всім треба витримати шлях протистояння,  фальсифікацій та зрад ідеї.  Реалізують  стратегію  ті, хто свою діяльність вибудує на Конституції України. (відео звіт)

Читати далі

Самоврядування в Києві на конституційних засадах втілює Дніпровський район

Відеозвіт круглого столу «Створення територіальної громади  – власника, шлях до відновлення місцевого самоврядування  і  права киян бути господарями ”

Читати далі

Резолюції Форумів Євромайданів: чи такі прагнення у громад України?

Інформаційна неупередженість  та громадська обережність щодо висновків політиків – засади корисності наших матеріалів.                                                                                              

Читати далі