Форум активістів територіальних громад в Українському домі довів – нас знову хочуть очолити.

( Відеозвіт заходів громадської активності МАЙДАНУ підкаже перспективи для України.)            Так, стає зрозумілим: нас прагнуть очолити і скорішк за все, щоби кинути. Такий висновок зробила більшість присутніх на організованих «Територіальною  платформою» т.з зборах територіальної громади Києва під головуванням невідомого до нині «громадського діяча»,  Панченко Сергія та особи без громадянства – Віктора  Шульца. Всю передісторію нашого спілкування з ними ми розкрили в статті http://vyhid-e.org.ua/?p=1254 з фото матеріалами та відео. 

Читати далі

Україна багатостраждальна в думках громадськості.

Ставленя до військових подій в Україні, оцінку діяльності міжнародної спільноти дають українці від мала до велика. Духом патрітизму пронизані всі верстви наслення. Свій, диятчий підхід у малят. Аналітично ставляться до процесу люди ” золотого віку”, наші сусіди. Пропонуємо вам статтю києвознавця, Юрія Миколайовича Стадніченко, яка в скороченому варіанті вийшла в газеті ” СЛОВО просвіти” №16(756),24-10 квітня ” Агресора треба жорстоко карати “. Ми її друкуємо в повному обсязі, оскільки цінуємо кожне  слово свідомих громадян. Він  проживає поруч з нами, є активним учасником і входив в ініціативну групу по створенню ПРАВОЗАХИСНОГО ОРГАНУ самоорганізації наслення Комсомольского масиву м. Києва “ПРОБУДЖЕННЯ”, нині допомагає в створенні  територіальної громади – власника у Дніпровському районі м. Києва. Текст статті ” УКРАЇНСЬКІ ХОДІННЯ ПО МУКАХ, або Путін, як тест на життєздатність ” наступний. 

Читати далі

Перший «Установчий З’їзд представників територіальної громади міста Києва» від С. Панченка, як прояв східного сепаратизму в столиці.

Не маю часу на аналітику та висновки, тому  пропоную вам їх зробити самостійно. Коротко повідомляю про подію, яка оприлюднена у соціальній мережі ФБ і мала особливу увагу свідомих активістів. « 27 квітня 2014 року, відбудеться Перший Установчий З’їзд представників територіальної громади міста Києва за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська 103, Палац «Україна». Початок реєстрації о 10-00.18 травня 2014 року за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська 103, Палац «Україна»

Читати далі

Воскресіння Христа дає шанс на відновлення життя

  Смертю смерть поправ, Христос Воскрес! Христос Воскрес! Христос Воскрес! Кожну весну ми святкуємо цей день Великдень , фарбуємо яйця , печемо, а то і купуємо паски , ходимо до церкви , але багато хто з нас погано уявляють собі , що символізують собою ці обряди . Пропоную вам фільм,який  розповідає про сутність свята  Пасхи Христової.

Читати далі

Авторинок на Перова! Ви боріться, або не беріться.

   До 5-ти днів шести смугастий бульвар Перова був перекритий підприємцями,  відомого всім автомобілістам Києва,  столичного Авторинку.  Не повірите, а вимога була дивна,  бо захотіли вони платити киянам. В решті решт зрозуміли що так краще, ніж  в кишеню  роботодавцям, у яких апетити на орендну плату чомусь весь час збільшуються.  Знайомимося –  співзасновники ООО “Парк-Сервис»:  Близнюк Станіслав Васильович, Пампуха Лідія Олександрівна.  Їх  інтереси  в переговорах з обуреними підприємцями представляє директор  –  Шепієнко Олександр Павлович.

Читати далі

Омана чиновників в питаннях самоврядування – шанс тергромад на конституційне формування.

Місцеве самоврядування…. Тема, що кожного дня колотиться у ЗМІ та танцює на  вустах посадовців. Я думаю Ви розумієте чому. Це базове питання влади, отримавши яку олігархи не хочуть випускати зі своїх рук. Прес-конференція в УНІАН, яка відбувалась 1 квітня певно була заради сміху, сподіваючись на те, що люди не повірять у антиконституційні фантазії  експертів.”Как управлять Киевом. Взгляд экспертов”. http://rian.com.ua/analytics/20140401/342667409.html  І дивно, що не бояться в своїх новаторських пропозиціях  порушувати  Основний закон – Конституцію. І ніхто з оточення Парубія не називає їх провокаторами та сепаратистами?  

Читати далі