Як ми в мінрегіон ходили.

 Коли громадськість МАЙДАНУ запустили по ініціативам  ВЕЛИКОГО КОЛА, обєднаного  з   ПРЕСЦЕНТРОМ МАЙДАНУ, щоб наповнити картинки нових начебто альтернативних каналів ЗМІ, а в новинах відстежується лише діяльність  П. Порошенка, пов’язана з Євросоюзом та операцією АТО, в кабінетах влади готується для українського народу нова пастка. Та пастка є ЗМІНИ до КОНСТИТУЦІЇ і реформа  місцевого самоврядування.

Читати далі

ТРЕТЄ віче на МАЙДАНІ – старт створенню територіальних громад.

    Майдан оживає, оскільки почав помічати бездіяльність нових кабінетів в справі заміни системи.  Координаційна рада сотень майдану почала  тиснути на владу щоб прискорити розв’язання  питання війни та миру, негайних питань прав громад, що стосуються кожного громадянина. Прес центр майдану, де разом з радою сотників МАЙДАНУ іноді цілодобово на виснаження всіх емоційних складових планується життя в наметах, відновлюється дисципліна, здійснюються акції, де складаються  сценарії віча, ( https://www.youtube.com/user/maidanpresscenter) з 11.06.2014р. став відкритим і для участі нашої ГО «Самоврядна громада».  Ми  підписали меморандум і вимоги МАЙДАНУ.

Читати далі

Польський досвід на службу Україні, а чи на користь її черговій руїні?

           Пройдіть між рядами наметів, що рідіють на майдані під тиском нової олігархічної влади роздратованої невгамовністю окремих громадських об’єднань. Одне і те ж: як жити далі  з новим Президентом та за якими правилами та законами? Що робити таке щоб одумались і не чинили нового лиха? А вони все одно  просять нас почекати, зміни обіцяють. Але  не має бажання чекати доброго царя!  Начитавшись законів України,  самі вникаємо в їх реформи  і робимо  однозначний висновок: без нашого втручання покращення не буде і на цей раз. –          Де докази? –          Знайомтесь.

Читати далі

Депутат це «інструмент» зміни системи в руках громадських представників.

Стаття на випередження ризиків діяльності депутатів, що не мають повної довіри та підтримки  громадян. . Залишились у минулому вибори ПРЕЗИДЕНТА України, мера Києва і депутатів Київради. Переможці, що набрали більшість голосів переважно за рахунок  розкручених політичних ІМЕН – брендів,  вже насолоджуються привітаннями однодумців, соратників і всіх тих,  хто приймав  участь в досягненні успіху.  Опробовані в західних країнах  політичні технології  маніпуляціми свідомістю таки дали  очікувані резуьтати. Та дивно булоб якби не дали. Суспільство в більшості своїй ще не має іммунітету до відвертої політичної брехні, не має розуміння свої прав на вибори, тому нам в депутати снаряджають за такою схемою.  

Читати далі