Семінар О. Яремків по відшкодуванню заподіяної шкоди українському народу.

Ольга Михайлівна Яремків, автора книги “Розкрадена Україна”,  що на запрошення ГО “Самоврядна громада” завітала в Київ з метою розповсюдження своєї аналітичної роботи, як економічно – правового аналізу виходу країни з кризи,  провела семінар по захисту майнових прав громадян України.  Учасникам семінару були видані декларації, в яких є можливість підрахувати всі власні збитки, що нанесли  олігархи за часи незалежності України кожному українському громадянину, і в разі наявності поваги до себе, як до людини,  за умови об’єднання громадян  в територіальні  громади власники і суб’єкта публічного права можна  буде повернути власність під контроль українського народу.

Читати далі

Громадська експертиза урядової програми економічних реформ від О. Яремків

Економістам і юристам України підготовлена платформа до дій.  23 липня 2014 р. в Інформаційному Просторі MAIDAN PRESS CENTER відбулась експертна сесія з впровадження радикальних економічних реформ в Україні. Прикро, що на цій платформі доповідачем і головою комісії  вкрай важливої програми для українського народу був громадянин чужої держави,  який виклав свої пропозиції щодо зміни ситуації в Україні, який не відповідає дійсним обставинам справи в нашій державі.

Читати далі

Новий етап обговорення проекту Парку А. Малишка. Чи буде фонтан?

            Термінове запрошення на обговорення проекту зібрало в парку А. Малишка знайомих між сосбою активістів. Не всі кому повідомили про зустріч  відгукнулись на інціативу. Та і не дивно. Обговорення були і не раз. Так і нині: поговорити – не означає виконати. Але нам терпіння не займати. Впевнено йдемо до мети  і чекаємо свого часу, який обовязково буде. 

Читати далі

Збирались до В. Гройсмана – попали до Д. Ісаєнко.

 Відеозвіт чергового візиту ініціативної групи киян по створенню територіальної громади Дніпровського району – власника в міністерство регіональної політики і ЖКГ .

Читати далі

Парк А. Малишка в полі зору мешканців, чиновників, політиків і В. Клічка.

Іноді краще подивитись ніж читати коментарі і знайомитись з чужими висновками. Робимо висновки самостійно і залучаємось до справи згідно свого бачення. Розуміємо що на цьому дерибан нашої землі не закіничться, якщо так все і залишити. Офіційні джерела повідомили про цю подію так: https://www.youtube.com/watch?v=JlZK6HxmztU

Читати далі

Через проект рішення зборів до повернення прав власників на державу.

Рейдери виховують з киян дбайливих власників і господарів. Дорога ціна, але тим солодша ПЕРЕМОГА  над ними. Після обговрення ініціативною групуою всіх пропозицій на обговорення широкого  кола громадськості  пропонуємо текст проекту.  Включати чи не включати в проект ваші пропозиції  залишаємо  за собою без обговорення щоб унеможливити конфлікти, сварки, розкол і пусті балачки. Час працює проти нас.  По проекту рішення на вівторок буде складена заява на Голову Дінпровської РДА Долинного А. С. і зареєстрована в канцелярії для виконання. хід його виконання ми будемо надавати в наступних відеозвітах.

Читати далі

Парк А.Малишка – власність територіальної громади Дніпровського району!!!

 Відеозвіт  рейдерського вандалізму в парку А. Малишка. Де  ті “захисники” парку,  хто чекав ТБ в наметах протесттуючих, щоб пройти в депутати?  Ми на них не розраховували і тоді ,а все робили для того,  щоб стати власниками неподільного  національного багаства  через  ОСН КМК ” Пробудження” . Тож думаємо, громадо, що діяти далі.

Читати далі