В інституті ім. О. Богомольця про територіальні громади – власники.

Наша освітньо – інформаційна група практиків самоврядування, захисників  конституційних прав громадян була запрошена в інститут  фізіології ім. О. Богомольця http://biph.kiev.ua/en/Main_Page . Сподіваємось і віримо в те, що ця інформація буде донесена до Ольги Богомолець і вона встане в простір удосконалення державності через конституційний механізм, адже від революцій і війни втомилась нація. Ми з її допомогою зможемо оприлюднити цей механізм у ЗМІ для всієї країни, навчимо юристів не лише інституту фізіології давати правову оцінку сучасному стану економіки, політики, громадського руху, підготуємо суспільство до змін і небесна сотня пишатиметься українцями.

Читати далі

Оболонська РДА усвідомлює свою провину

На сайті Оболонської РДА в м. Києві http://obolon.kievcity.gov.ua/news/1987.html з’явилось повідомлення про подію, що наче б то організовувала ініціативна група  громадян. Оболонці запрошувались 27 вересня 2014 року об 11.00 годині у приміщенні загальноосвітньої школи № 226 (за адресою: м.Київ, вул. Прирічна, 19є,) на загальні збори членів територіальної громади м.Києва, яку за час незалежності так і не сформували ні урядовці, ні столичні ні ми, громадяни. Попереджалось, що участь у загальних зборах візьмуть також представники профільних управлінь Оболонської районної в м.Києві держадміністрації.

Читати далі

Петропавлівська Борщагівка на шляху до повернення публічної власності в громаду

               Хвиля приватизації останніх об’єктів  комунальної власності українського народу покотилась Україною по  кожному населеному пункту. Тільки не в кожному складі його депутатського  корпусу Бог дав відважного депутата захищати його  у власності народу.  Частіше в кріслах обранців сидять пристосуванці, яких система винайшла серед нас, вставила у відведене олігархами місце, а брудні оборудки з майном зробили учасником злочинів і вкачали  в багно байдужості, брудного заробітчанства і здачі не лише державних  інтересів, а і своїх власних громадських і просто людських. Та  барометр соціальних настроїв повідомляє:  не за горами  тому  кінець, якщо  нині з’являються в сільській місцевості громадяни, що набираються сміливості сказати:  ГОДІ – БАСТА!!!

Читати далі

Випробування гідності у боротьбі за ліс Миропільска – Шалет – Жмаченко

Боротьба киян одного подвір’я проти забудови та проти забруднення зеленої зони МАФАМИ  не один раз висвітлювалось на шпальтах багатьох газет. Об’єктивно і досконало вивчав цю тему кореспондент газети « Самоврядна українська держава» і видав матеріал ще в січні 2010р в № 3.під пророцькою назвою «Самоврядування, як визнання, або класи школи самоврядування.»  http://partiya-sud.org.ua/files/all_gazeta_sud_03_ua.pdf Не легка ця школа, але варта краси цього лісу щоб її пройти. От і проходимо вже четвертий рік.

Читати далі

Бойкот виборів і самоорганізація населення – план дій свідомих громадян Комсомольского масиву м. Києва.

(відеозвіт активізму локальної території ) Якщо  не ми за себе, то і депутати не за нас!   Ну, що співвітчизники? Відлунали фанфари на місці загибелі небесної сотні, відтанцювали козаки, махаючи шаблями  на МАЙДАНІ,  і щоб стерти з пам’яті ті гарячі дні у вирії виборчих перегонів, П. Порошенко, не дочекавшись ні нового закону про вибори, ні повернення депутатів в сесійну залу після канікул, за домовленістю з депутатами таки розпустив  Верховну Раду.  Зухвало, підступно використовуючи  віру нашого терплячого народу в щирість закликів про необхідність виборів для України в один тур, обіцяючи нам жити по – новому,  ми таки знову довірились і обрали на свою голову «Нового Президента» – представника  класу олігархів, що   грабували країну всі чотири п’ятирічки  з лишнім і гіпнозували нас зомбо ящиками ТБ.

Читати далі