Засади виборчого права в підтримку тих, хто не голосував

Чому вибирали кого хотіли,  але хотіли не того?       Вперше за життя не ходила на вибори і сама собі заздрю. Деякі  звинувачують в зраді національних інтересів і «зазомбованості» навколо Конституції України, яку щиро полюбила і в ній незмінній  знайшла фундамент ПАКЕТУ РЕАНІМАЦІЙНИХ РЕФОРМ проігнорований його ініціаторами.

Читати далі

Комунальна мафія стартує в наші квартири. Чи є протидія?

        Під гострим пером нашого сайту – Київрада. Коли вся земля, яку можна було розпродати вже розпродана, Київрада (не юридична особа, не державний орган, а суб’єкт господарювання, без засновників і без розпорядчого акту про створення )  приступила до дерибану нашого з вами житла. І це  не жарт.

Читати далі

Кандидатам – місця в парламенті, громадянам – вільна самоорганізація.

           Самоорганізовуємось на місцях,  щоб захиститись від насідків сфальшованих виборів.          Недолугі чиновники корупційних і злочинних кабінетів  влади нас, свідомих киян, знову поставили перед виборами. Вибори безглузді і даремні, бо наповнюють склад не легітимно створених органів не державної  (а приватизованої олігархами) влади.  Учасники перегонів все це добре розуміють, але приймають участь в маніпуляціях свідомістю тих, що ще на щось розраховують. Особливо сумно бачити в списках кандидатів тих, хто живе поруч  і не соромлячись, намагаються купити електорат черговими  обіцянками, заміть того, щоб встановлювати конституційний  устрій навколо свого будинку, подвір’я, вулиці та мікрорайону.

Читати далі

Замість «децентралізації» – диктатура і капіталу узурпація

Висновки щодо процесу на основі відео конференцій, обговорень, дискусій за участю європейських експертів, громадськості та ІГС.                У розпал виборчої кампанії, коли значна частина населення поза власної волі, за умовами  інформаційної війни  змушена слухати дратівливі гасла у відеороликах політичної реклами,  споглядати нові обличчя на біг-бордах  і відводити на  обговорення їх кандидатур свій дорогоцінний час,  народні депутати вирішили екстренно поборотися з корупцією в Україні. У відповідності до  РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТу МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 квітня 2014 р. № 333-р «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» відбувається цей марафон активності урядовців. 

Читати далі

Альтернативу стратегії П. Порошенка чи почує ГАРАНТ?

  Не новина для вас, панове, що громадськості з проектом тер громад вхід на канали комунальних ЗМІ  заборонено.  А тим часом  Українська правда привертає  увагу українців і запрошує ознайомитись зі стратегію  Порошенка 2020. http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/8/7040135/?attempt=1   В ній все: і пакет реанімаційних реформ і лабіринти Інтернет технологій і  електронне самоврядування і використання новітніх форм комп’ютерної графіки для забавки очей пересічного громадянина. Що ж то в ній конкретно ?

Читати далі

Печерський район – вектор руху – територіальна громада – власник.( Відеозвіт)

В той час, як екрани телебачення, ефіри радіомовлення та кишенькові Інтернет мережі  наповнюються програмами  здебільше знайомих всім  казкарів – кандидатів в депутати Верховної Ради, громадські незалежні Інтернет портали вишукують з  досвіду спільнот обкрадених і одурених українців тих фахівців і практиків, хто зміг хоч в малому протистояти цій смердючій злочинній системі. Знайти не так складно, вже є море  прикладів. Складніше київську громаду примусити послухати і втілити рекомендації, щоб,  починаючи зі столиці,  Україна воскресла. Однак пробуємо. Знаходимо. Знову і знову стукаємось до тих, хто заявив про себе як активістів і мотивуємо їх стати на шлях не війни, не революції,  не боротьби у виборах, а на шлях реформації, здатної війну зробити миром, а розруху благополуччям. Так наша громадська робота привела в центральний район Києва – Печерськ, де з вересня нинішнього революційного року активно діє ГРУПА ФЕЙС БУКУ «Самоврядування Печерськ».

Читати далі