Забудова за хабар принесе в життя кошмар.

Наша історія злочинного підкупу киян забудовниками  стане в пояснення  того, що коїться в кожному подвір’ї. Вся біда іде не з гори.  Наша біда від місцевої мафії! Переможе нині діюча Конституція в свідомості вільних громад  –  заживемо краще ніж Європа.   

Читати далі

Київський МАФОПАД – імітація рішення територіальних громад

  Увагу свідомих громадян привернуло повідомлення з графіком громадських слухань щодо Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. http://kga.gov.ua/rss/864-uvaga-zmineno-grafik-gromadskikh-slukhan-shchodo-kompleksnoji-skhemi-rozmishchennya-timchasovikh-sporud Вирішили перевірити яку роль громадськості відводиться в питанні розташування МАФІВ в Дніпровській РДА  в м. Києві. На одному з таких засідань були і ми. Пропонуємо зміст дискусій, акцентів і обговорень у відео звіті.

Читати далі

Конфлікт з забудовником переріс в стрілянину і «марафон по пішоходу».

Відеозвіт протестної акції.           Нова хвиля активності, пробуджена зухвалістю забудовника вивела обурених киян під ворота злочинної та зухвалої забудови. Так зближує людей біда. Єдині в діях, вимогах і в меті звільнити зелену зону від техніки, будівництва і паркану. Інтернет портали висвітили події так.

Читати далі

РЕФОРИМА ЖКХ – шлях до позбавлення майна. Єднаємось у подвір’ях.

      Про новини реформування ЖКГ повідомляли в попередній статті http://vyhid-e.org.ua/?p=1658  Реакція у людей різна: ті  хто звик ходити отарою кажуть – слава БОГУ, хто товаришує з розумом,  шукає відповіді, включає свідомість, думає  що буде, який вихід? Спробуємо размо поміркувати і знайти кращий вихід що наблизить нас до змін на краще.             Розшукували пояснення перших київських урядовців комунальної сфери. (посилання)

Читати далі

КП “Інститут генерального плану м. Києва” вивчав комунікації у лісі.

          Не встигла розібратись громада з однією забудовою , так КМДА іншу нам підсовує. Вулиця ген Жмаченка 28 ,або вуд Миропіслька 37 -39.  На 2 га землі лісу справжнісінького, що серце підтримує в будь яку пору року своїм чистим повітрям, незважаючи на намагання підприємців – злодюг його знищити то студентською сечею алкоголем отруєною, то притулком для бомжів знедолених, а то і  хімічною речовиною. А він стоїть  велетень і тримається за  тих активістів, що періодично  прибирають,  відвойовують його у рук волохатих, що мріють затягнути сюди будівельну техніку.

Читати далі

Ціна рабства будинкового комітету – 270 тис грн.

 Як стало відомо з розповідей мешканців вул. А. Малишка 37, що протестують проти рейдерської забудови ТОВ « Міг-91» 04.11.2014р. http://vyhid-e.org.ua/?p=1679 ,  в будинок,  на зустріч з мешканцями на прохання забудовника  завітав депутат Київради від партії «Удар»  А. Велімовський. Мета його візиту була наступна:  вмовити  будинковий комітет погодитись на запропоновані для ремонту будинку   270 тисяч грн.

Читати далі

Як рейдери вул. Малишка,37 навчають самоорганізації

          В той час коли терористи атакують Маріуполь, донецький аеропорт і  українські бійці віддано захищають від них рідну землю, в Києві жіночки «золотого віку»,  приймаючи ліки від серця, захищають прибудинкову територію  від рейдера – власника валютних кіосків, найнятих ним охоронців будівництва п’ятиповерхової торгівельно – розважальної  забудови за адресою вул. А. Малишка 37. Прізвище рейдера Гудзь Юрій Геннадійович – директор ТОВ « Міг -91».

Читати далі