Подія після свят торкнеться кожного і стануть всі до миру повертатись.

Для всіх ошуканих, засуджених і зраджених державою працюємо, щоб  припинить війну і розпочати мир.       Світом іде найдивовижніше свято людства  – Різдво Христове, яке дає віру, надію і любов кожному на землі. Від нього у людини в серці вічними залишаються ті неперевершені почуття,  які роблять світло людської природи непереможним. Темрява гасне, зло в’яне, смерть втрачає своє жало.

Читати далі

Ми будем жити як нам визначать раби, або почнемо жити за законом?

 ( Новини «легітимного» рейдерства київської землі протистояння патріотів .) Незважаючи на те, що єдиним власником національного багатства в Україні є український народ,  вже більше як 23 роки крадеться землі з під наших ніг ненажерливими корупціонерами і їх господарями – товстосумими олігархами. І кінця і краю тому здається не видно. Так на нашому, ще поки зеленому і такому чистому в порівнянні з іншими районами столиці масиві, де відбувається  п’ятирічне протистояння невеличкої групи  справжніх киян, події відбуваються крутіші за італійський спрут. Всі попередні статті – то хроніка патріотизму, а з іншого боку зухвалості   капіталу, що втрачає людське обличчя  і заражає інших слабких духом рабською психологією.

Читати далі

Час “Ч” для кожного, щоб зрозуміти злочин ЦВК

       Останнім часом новина одна одної краще, одна з яких до Конституції України збираються внести правки, які ще глибше ускладнять наше безправне становище. А інакше навіщо ті правки, коли Основний закон України так і не виконаний?        Чи це наші обранці так вирішують нашу долю, чи вже в раді знаходяться давно зелені чоловічки?  ( наче писалось вчора, а дата  то 20.12.2014р…

Читати далі

Подолай в собі кріпака і оновиться Україна

Чому відбуваються рейдерські забудови, які не мають протидії?         На ці та багато інших питань дають відповіді мої соратники, однодумці і ідейні побратими Олеся Дацко (кандидат економічних наук, кандидат технічних наук., докторант Національного інституту стратегічних досліджень кандидат економічних наук, кандидат технічних наук., докторант Національного інституту стратегічних досліджень) , Ігор Гурняк (кандидат економічних наук, доцент Львівського національного університету ім.І. Франка) Спішу повідомити вам важливу новину: їх статтю  опублікувала газета «Дзеркало тижня. Україна» №45,за 28 листопада 2014

Читати далі

Часопис трьох київських протестів проти рейдерів київської землі

Прагнемо справедливості, тому і діємо на результат       На заклик нового мера Києва В. Клічка поповнити державний бюджет відгукнулись,  як ви знаєте на Комсомольському масиві,  три забудовника:  ТОВ «Дісбуд»,  МП « МІГ-91» і ПП «Кутовий». Вони зазіхнули на  прибудинкові  території  і безцінну лісопаркову  зону. А чому б і ні? В них все для того є: гроші, корупційні зв’язки, нахабство.  Як заспокоїти громадськість?  Використали політиками запропонований  механізм:  взялись за справу підкупу обкрадених українців  пустими приманками – обіцянками.  (Текст меморандуму обіцяли надати, але вагаються. Якщо отримаємо – оприлюднимо в цій же статті). Це додало розголосу справі і привернуло увагу інших, хто за своїми клопотами не відали про загально місцеві проблеми.

Читати далі

«Псевдореферндум подвір’я» за сприянням депутатів вирішив знести 2 га столичного лісу в центрі Лівого берега.

На прикладі незаконної забудови за адресою вул. Ген. Жмаченка 28, що межує з будинками вул. Миропільска 37,37б,в  демонструємо як співпрацююють  “державні органи”, бізнес і забудовники, щоб через засади демократії розвернути закон на користь власного збагачення. Чи переможе цей союз свідома  громада та Закон, залежить від позиції правозахисників Києва?

Читати далі

Безпорадність МВС в боротьбі з рейдерами вул. А. Малишка,37

01.12.14р. Були  на прийомі у Начальника Дніпровське РУ ГУМВС України в місті Києві полковника міліції Чайка Віталій Миколайович.  Зйомку під час зустрічі проводити забороняли посилаючись на акредитації кабінету начальника, як об’єкту секретності. ( о як же нам не вистачає ні прав ні знань законів. ) Погодились, однак все йде до того, що держава, не спроможна захищати конституційні права громадян, не заслуговує на оподаткування від населення і ми робимо висновки. Протест громади продовжується.

Читати далі