«Уповноважена особа» – небезпека останніх днів.

В Попередніх статтях інформували вас про  винахід корупційної системи – уповноважену особу для контролю  за ЖКХ. ( в статті піде розмова не лише  про ЖКХ)   Також доносимо, що  справу урядовці таки реалізовують. Оскільки з 1 березня, з закінченням опалювального періоду ЖЕКИ в разі відсутності уповноважених осіб в будинках будуть  змушені писати зави про звільнення ( такі погрози керівниітва) . Просимо завітати на прийом по цьому питанню до  начальника ЖЕКУ№404 ,який витримав таки  з нашого боку шквал питань і гніву щодо цього рішення. Люди,  що були на прийомі себе захистили від уповноважених, але прийшли таки довести до відому керівників, що одна особа керувати будинком не буде,  будуть гуртом контролювати роботу комунальників,  хто б не прийшов виконувати дані послуги.                                                                    

Читати далі

«Громадські слухання» від А.Велімовського, як ШАБАШ проти Законів України і дискредитація КИЇВРАДИ.

Війну  розпалюють  депутати, ну а нам творити мир           Подія громадських слухань по забудові вул. Жмаченка ,28, що описана не в одному виданні  досить об’єктивно висвітлена у виданні. http://kievvlast.com.ua/text/izbirateli_hotjat_lishit_mandata_deputatamatershinnika_velimovskogo21943.html  Вона є цікавою  не лише місцевим мешканцям, бо  торкається інтересів всіх киян:  збереження парку, відповідальності депутату перед своїми виборцями і активності жителів, що є для інших районів Києва не підйомним вантажем. Для нашого масиву активізм  є цілком звичайне явище, бо кількість правових знань в розумі переростають в  якість свідомості.  А правова свідомість – то велика сила!

Читати далі

Перший семінар для столичних чиновників

 Щоб забезпечити мир вимагаємо  стати однодумцями і діяти разом                                                                      23.01.2015 р. в Шевченківській адміністрації,  за домовленістю на основі письмового  звернення на адресу до В. Клічка,   відбувся  семінар – консультації по темі встановлення конституційного устрою. ( радимо перечитати його зміст, щоб зрозуміти що не виконано і чому?семінар в Київраді)  Це перший спільний семінар конструктивної громадськості,  об’єднаної МАЙДАНОМ, яка  діє в конституційній площині і, в разі прийняття спільної стратегії та методології встановлення конституційного устрою,  через оформлення права публічного  власника – територіальну громаду, готові до  співпраці з нині діючими кабінетами державних органів влади тільки б забезпечити мир в країні.

Читати далі

Розповім про себе вам, щоб попередити плітки.

                  Ця стаття, в першу чергу, для моїх опонентів, що вказали мені на мої недоробки,  які стали підґрунтям для наклепів на мою адресу. Не оприлюднила своєчасно свої статки і своє матеріальне становище для всіх,   тому останніх п’ять місяців я особливо відчуваю зацікавленість до своєї персони у «доброзичливців» – забудовників  вул. Малиша 39-А, Ген. Жмаченка 28 https://www.youtube.com/watch?v=pe9QKIyTUSY ( на цьому відео юристом назвався  Андрій Насіковський,  що був затриманий за побиття Т Чоронвіл. На відео абсолютно зрозуміло, що за його сприянням по всьому масиву проведена наклепницька робота на мене і нині він є  в команді Н. Мяловської, Р. Яковлевої та В. Горохівської

Читати далі

В діалозі виборюємо право на самоврядування.

Два дні  очікування переговорів з В. Клічко закінчились домовленістю про співпрацю            Щоб  отримати право на участь в місцевому самоврядуванні, яке надається громадянам по Конституції,  прийшлось об’єднатись всім тим, хто натерпівся від злочинної  системи,  виборов за допомогою майдану  право зайти в кабінет і стати почутим мером.  Знайшли ми один одного під час пікетів, протестів і віче  на МАЙДАНІ і об’єднались в спільних поглядах на майбутнє України.   Щире  бажання досягти результату для країни бере верх над емоціями, самолюбством і палким темпераментом активістів.   Дмитро Павліченко взяв на себе відповідальність об’єднати зусилля кожного в один конституційний процес і стали допомогою йому в тому, ті що мають досвід правозахисної і громадської роботи.

Читати далі

Історія підкупу одного подвір’я і приреченості Київради

           Не вірте, що часи НКВД минули.                 Промайнули ново річно – різдвяні свята без  чуда і казки, і над Києвом знову спускаються сірі будні з усіма ознаками кризи жанру  і   приреченості  класу олігархів і недолугої бандитської влади,  що наче перед смертю  намагаються надихатись і просувають свої ганебні клешні екскаваторами і бензопилами на наш життєвий простір спільного лісу  2,1га киян за адресою вул. Ген. Жмаченка, 28 ( Дніпровський район, Комсомольський масив 35 тис масив між ст. м. Чернігівська та Дарниця зі сторони Дитячого світу) . Місцевій мафії, що заграбастала під свій злочинний бізнес всі які тільки можливо  земельні ділянки, вже мало награбованого і вдираються вони в людські погреба, що слугували їм до 25 років.

Читати далі

Київська громада ЗА встановлення конституційного устрою України.

 02.01.15р в приміщенні Київради віддані справі НЕБЕСНОЇ СОТНІ активісти МАЙДАНУ  ініціювали ПЕРШИЙ круглий стіл по найактуальнішій проблемі сьогодення «Самоврядування в Україні: зміст, сенс і методологія юридичного оформлення первинного суб’єкту – територіальної громади». Неперевершеним прогресом для них стало те, що вони таки  оцінили вклад юристів ВГО «Вільний простір» в дану тему. Вони проаналізували всі переваги і разом з ініціативною групою киян, що давно вже рухаються по заданому життям шляху встановлення конституційного устрою і оформлення власності територіальних громад районів столиці,  деталізували її до нинішніх умов і озвучили її в стінах Київради представнику постійної  комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків І. П. Мицканюку.

Читати далі

Київська громада ЗА встановлення конституційного устрою України.

02.01.15р в приміщенні Київради віддані справам НЕБЕСНОЇ СОТНІ активісти МАЙДАНУ ініціювали ПЕРШИЙ круглий стіл по найактуальнішій проблемі сьогодення «Самоврядування в Україні: зміст, сенс і методологія юридичного оформлення первинного суб’єкту – територіальної громади». Неперевершеним прогресом для них стало те, що вони таки оцінили вклад юристів ВГО «Вільний простір» в дану тему. Вони проаналізували всі переваги і разом з ініціативною групою киян, що давно вже рухаються по заданому життям шляху встановлення конституційного устрою і оформлення власності територіальних громад районів столиці, деталізували її до нинішніх умов і озвучили її в стінах Київради представнику постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків І. П. Мицканюку. Ми гуртом задали вектор руху київській громаді. (!!!) Дискусії, висновки, конституційна методологія за заданим курсом мають бути оприлюднені в ЗМІ, на шпальтах газет, в соціальній і політичній рекламі. Неприпустимо більше скривати від киян конституційні засади реального самоврядування, що не були вибудовані по вині всіх політичних лідерів багатостраждальної України. Нині ж прізвище Дмитра

Читати далі