Реалізуємо Конституцію – отримаємо децентралізацію і втілимо люстрацію

        Прийшов час виправляти системні  помилки, які вдарили по нашій історичній долі небуття державності,  створеного за нашою байдужістю чиновниками і депутатами.  Саме зараз прийшов час народу  проявитись в органах державної влади через механізм безпосереднього втручання в його діяльність, контролюючи його посадовців, даючи рекомендації та побажання у відповідності до норм законів України. А для початку треба набратись сміливості кожному свідомому громадянину і вказати на місце і роль чиновників в кожній адміністративно – територіальній одиниці у відповідності до Конституції – як основного закону, реалізація якого приведе таки країну в стан реальної СОБОРНОЇ заможної УКРАЇНИ.  

Читати далі

«Не гни спину! Ставай поруч!»

Анонс зустрічі з Р.Білоцерківською           В час коли на коліна намагаються поставити всю Україну внутрішні і зовнішні вороги, з словами зрозумілими кожному українцю звертається Римма Білоцерківська: «Не гни спину ! Ставай поруч!» Де знаходить силу ця тендітна жінка з Луганської області, надихаючи принижених і ошуканих по всій Україні? – В правильному тлумаченні Законів і виконанні норм прямої дії Конституції України, які захищають її і всю команду однодумців від злочинних «правоохоронних» органів і утисків невдалих політиків – розорителів.

Читати далі

Відновлюємо публічну власність з 1991 року, бо іншого не маєм

  Без реєстрів власності  громад будуть фейком вибори місцевих рад Вступ.          Чи думала я про те, що сайт відкритий для одного, хоча і 35 тисячного масиву м. Києва, як майданчик для конституційної самоорганізації, стане навчально – практичним довідником нових форм правозахисту активістів  України?

Читати далі

Справа честі Д. Павліченка – КОНСТИТУЦІЙНИЙ УСТРІЙ

          Революція гідності повернула чесне ім’я Дмитру та його сину Сергію  Павліченкам. Вони реабілітовані і визнані  політв’язнями, але вже на свободі  боротьба  продовжується  в політичних акціях, мітингах та протестах. І все тому, що в пам’яті  не дають спокою  думки, що  без суду та слідства,  бездоказово сидять незаконно  звинувачені, умови життя яких є нестерпними:  без лікування, в умовах антисанітарії вони перебувають,  як піддослідні.  Приймаючи участь в  акціях, протестах під прокуратурами, судами, слідчими ізоляторами, разом з побратимами і учасниками МАЙДАНУ він вимагає люструвати суддів, прокурорів, слідчих міліціянтів,  але система,  незважаючи на зміну керманичів і керівників кабінетів, тримається,  злобно погрожуючи новими арештами та ув’язненнями.  

Читати далі

Скасування державної реєстрації ЦВК 24.09.1997 р. врятує країну.

               Не чекаючи дозволу з Банкової на оприлюднення цієї теми  у ЗМІ, ми,  ініціативна група по встановленню конституційного устрою в Києві,  залучаємось до безпосереднього спостереження за судовим процесом, який  розпочне переродження держави. І не вважайте це перебільшенням.       Так завдяки діяльності правдошукачів – правозахисників  ГО «Правовий прості»  нам стало відомо, що Центральна виборча комісія утворена на підставі Закону України “Про Центральну виборчу комісію”  за три місяці до його прийняття. То чи буде така ЦВК вести підрахунки голосів киян ( і будь яких інших населених пунктів України)  по закону, коли сесія Київради погодить злочинне рішення Комісії Київради по питанням місцевого самоврядування про обрання в жовтні в Києві місцевих рад? 

Читати далі