Всі забудовники публічної землі нині є РЕЙДЕРИ. Київрада без реєстрації.

Досвід протесту Миропільська, 29 – допомога всім активістам.          Не боїмось стверджувати що нині всі забудовники є  рейдерами, оскільки маємо  всі підстави і документи, які будуть для вас методичними рекомендаціями у протестах проти забудов.  Нічого не має краще знань отриманих в практиці. Тому  пройдемо її на прикладі мешканців будинку  Миропільска, 29.

Читати далі

Не бути судам суб’єктами господарювання! Громада сказала – громада зробила.

       Тема судочинства в Україні  бентежить кожного громадянина, навіть того,  на долю кого не випали випробовування вироком « справедливої» Української Феміди. Та і не дивно, стільки розмов про безправ’я, стільки фактів про тортури та знущання, вартість судових процесів. Аналітика журналістських розслідувань по даній темі «Секретні матеріали: чому люстрація пройшла повз одіозних суддів» грудня 2014р. поставила в плани нашої ГО завдання відкрити завісу над цією сферою і спробувати потрясти те болото, що називається правосуддям.

Читати далі

Чого чекать якщо закриють ЖЕКи ?

Відеозвіт зборів в ЖЕКУ № 411 для розуміння  наслідків реформ ЖКХ і створення ОСББ.      ОСББ то пастка. Так говорять останнім часом ті, хто розчарувались в ЖЕКАХ і дослідили наслідки  створення ОСББ. І не помиляються.  Особливо праві ті,  хто живуть в будинках старого житлового фонду.  Так і ми, мешканці  Комсомольського масиву, що у Дніпровському районі  м. Києва  задаємо  тон громадському контролю  столичних чиновників, не даємо спуску ніяким «реформаторським нововведенням», що ведуть до знищення нації, аналізуємо  всі наслідки антинародних рішень  Київської міської ради на місцевому рівні і оприлюднюємо їх для киян.

Читати далі

Від правового всеобучу до оформлення публічної власності

      Надавши програму та дорожню карту  посадовцям КМДА та депутатам КИЇВРАДИ на реалізаціюю процесу встановлення конституційного устрою (http://vyhid-e.org.ua/?p=1975), ми спокійно перейшли в справу реалізації дорожньої карти для громадськості.

Читати далі