Самоорганізація, як мобілізація в боротьбі з високими тарифами і свавіллям керуючих кампаній

ПРОБУДЖЕННЯ триває: територіальні громади виведуть Україну з кризи   Допоки агітпром міністерства ЖКГ  працює на заохочення народу до термінового штампування  ОСББ по всій Україні,

Читати далі

Подолаємо корупцію в ЖКГ інвентаризацією землі та майна.

Давайте скажемо собі відверто та щиро:  чи можна побудувати розвинену і досконалу державу не маючи його фундаменту – національного багатства? В цій статті оприлюднюємо громадські  запити  на публічну інформацію та відповіді посадовців  для демонстрації злочинного простору , що готують нам під виглядом реформування ЖКГ місцеві «органи  влади» в особі Київради та КМДА. Ми запрошуємо до аналітики всіх тих, хто називає себе юристами, економістами, бухгалтерами, громадськими діячами та політиками, які  опікуються майбутнім України.

Читати далі

Практикум колективного захисту триває: таємниця злочинного знищення ЖЕКІВ розкрита ПРОБУДЖЕННЯМ активістів.

Як за малим лихом велике суне.  Кажуть:  як  тривога так до Бога. Тільки тривогу ту не кожна людина відчуває, лише тоді,  коли горе приходить в родину особисто. На цей час  небезпека торкнеться кожного, а от чи вистачить мудрості у киян відстояти свою свободу,  час покаже. Ми робимо все для того, щоб  ви змогли на власні очі  побачити  як  діють за вказівками «великих реформаторів» їх місцеві лакеї, що за  поняттями, а не за законами України вдерлись  в чиновницькі та депутатські крісла і граються з нами, як з більярдними кульками, отримуючи насолоду.

Читати далі

Змінити не можна, реалізувати Конституцію України – обов’язок кожного . ( Практичні рекомендації)

Напередодні Пасхальних свят б’ємо на сполох суспільство,  готуємо бути пильними до дій ненажерливих можновладців, що ніяк не вгамуються зі своїми експериментами над українським народом. Що на цей раз?  Основа основ – найвищий суспільний договір – Конституція України, стоїть на черзі переписування. А  могла ще 23 роки назад захистити нас від лиха 2013-2015 року,  були б  ми хоч трохи далекоглядними та свідомими.

Читати далі

ЖЕК – не вирок, ЖЕК – шанс зберегти житло і публічну власність.

Як зупинити  тарифний тиск і обмежити владу монополій ?  Які б  самі «най незалежніші» інститути  і центри  політичних досліджень, інститути міста не працювали над створенням  програм  для  забезпечення прозорості місцевих рад  та децентралізації  влади в Україні;  не проводили різного роду навчання новітнім технологіям; не створювали методики   задурманення мізків, називаючи їх програмами  розвитку громадянського суспільства і пакетом реанімаційних реформ;  і як би вони підступно не втілювались політичними партіями різних символік та кольорів, суспільство йде шляхом  побудови  правової, незалежної суверенної держави – унітарної республіки Україна, чітко базуючись на діючих нормах законодавства, які 23 роки конспірувались за гаслами політичних спотворених ідей.  

Читати далі