Анонс зустрічі Ольги Яремків з активістами сторення територіальних громад в Києві

         Продовжується цикл Інформаційно – аналітичних семінарів для громадських активістів, які проводяться в рамках роботи оргкомітету по встановленню конституційного устрою в м. Києві, легалізованого 2.01.2015 р. в Київській міській раді перед В. Клічко і депутатами постійної комісії Київради по питанням місцевого самоврядування. Заходи відбуваються суто на власному ентузіазмі активістів  з однією лише метою: підсилити конституційний процес оформлення та обліку публічної власнсоті, як етапу на шляху реалізації національної ідеї – створення багатих та економічно спроможних територіальних громад – власників і субєктів публічного права, створення державних органів влади українського народу і проявлення в них достойних лідерів територіальних  громад.

Читати далі

Рішення суду під камеру самоврядної громади буде відповідальнішим. Доводимо.

           Відеозвіт судового засідання по справі  неправомірного  закриття справи побиття захисниці парку вул. Ген Жмаченка,28 слідчим Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві капітаном міліції Кожаненко Д.В. 

Читати далі

«Калина червона» відвойовує місце для репетицій в клубі тергромади.

        На нашу адресу звернулись мешканці масиву, що є учасниками хорового колективу  «Калина червона»,  художнім керівником якого являється  Гранська Зінаїда Іванівна, з проханням посприяти в отриманні  права користуватись приміщенням клубу – актової зали за адресою вул. А Малишка -25/1  під час репетицій хорового співу в понеділок та середу з 17 до 20.00 і проведення концертів. Цей фольклорний,  аматорський  колектив є активним учасником багатьох концертів, відкритих майданчиків Києва, частим учасником концертів Дніпровського району.  

Читати далі

Чи здійсниться право власності за законом 1565 і що для того потрібно?

        На ці питання спробуємо шукати  відповідь разом з юристами, громадськими діячами, правозахисниками, фахівцями кращих практик обслуговування будинків, щоб визначитись з подальшими діями громадянам, здатним колективними діями реформувати  життя у відповідності до Конституції України, а не здійснювати експерименти над власними долями членів своїх родин, що проживають поруч.

Читати далі

Гуртом за інвентаризацію, щоб зупинити рейдерство і «прихватизацію».

        За вікном першотравнева весна буяє у всій красі тепла та сонця, але незважаючи на вихідні,  свідмість не знає відпочинку і вимагає зосередження сил і уваги на тому, що робити далі, які дії вчиняти, коли з усіх сторін нависла загроза нових, не на користь народу змін: зміна Конституції України, що дає право на страйк, а не на революцію; безкінченна війна та знищення населення; тарифи; зміна балансоутримувача житлових багатоквартирних будинків без погодження нас – реальних власників з передачею нашого спільного майна; )

Читати далі