Пожежа на вул. Щепкіна ,11вимагає громадського розслідування і самоорганізації населення

Крайні хати палають першими…. А чому, не замислювались ? В умовах початку чергової передвиборчої агонії , безладу в «держаних» органах – суб’єктах господарювання» і війни на сході, військовим станом наповнюються стосунки між сусідами, що живуть поруч. Напруга досягає використання коктейлів молотова.

Читати далі

Круглий стіл по земельному питанню в протистоянні політиків з громадскістю.

Коментарів до цієї статті не буде. Будуть матеріали з офіційного сайту КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ. На їх платформі відбувався захід. Анонсували :  http://cun.org.ua/2015/chi-zberezhe-ukrayina-svoyu-derzhavnist-u-razi-nekontrolovanogo-prodazhu-zemli/

Читати далі

Для А. Яценюка СТРАТЕГІЯ припинення геноциду: досить брехати, красти, знущатись

         Ну що, панове, нашу групу – оргкомітет  по встановленню  конституційного устрою,  вже  помітив  і ПРЕМЄР міністр Адресній Яценюк, як тільки ми зробили  виклик  із заявили : « Час прийшов спитати  олігархів за борги громадян» – http://vyhid-e.org.ua/?p=2316  Різко написали, категорично і вже ввечері  він заспокоював народ на екрані телебачення 1+1,  закликав бути слухняними і терпеливо  навчатись в Польщі та Грузії їх реформам  і радив забути мріяти про те, що можна «ПРОБУДИТИСЬ» в іншій державі.  https://www.youtube.com/watch?v=GEu79cw0__0 

Читати далі

Рейдерський ТОВ «Галеон» – киянам гідності РУБІКОН

        Соціальну мережу ФБ знову колихнула новина про багатостраждальний парк А. Малишка.  «Прокуратура не змогла забрати земельну ділянку у фірми, що без дозволу вирубала парк на Дарниці» І що то за орган ПРОКУРАТУРА коли не може захистити Закон, киян і покарати винних? Але з’ясуємо деталі справи і ознайомимось хто стоїть за цими скаженими забудовниками, які за результатами прокурорської перевірки  в результаті знищення зелених насаджень на орендованій землі нанесли шкоди на суму 34 244 грн. та забруднення ґрунту скоїли на суму 39 090, 30 грн. (смішна ціна знищення 100 літніх сосен в Київському парку)  (Джерело інформації – nashigroshi.org )

Читати далі

Антикризова програма О. Яремків в допомогу активістам територіальних громад Києва.

            В рамках роботи оргкомітету по встановленню конституційного устрою в м. Києві і оформленню майнових прав територіальних громад, що зацікавив найбільш свідомих та відданих справі гідності киян,  інформаційно – освітнім сектором в тісній співпраці  юридичного і економічного секторів 28.05.2015р. в Дніпровському районі м. Києва пройшов  семінар – обговорення антикризової програми економіста  Ольги Михайлівни Яремків, автора книги «Обкрадена Україна» за її безпосередньої участі.

Читати далі