«СІМ КРОКІВ» до оформлення прав власності територіальних громад – зупинять розкрадання землі та майна.

Методичні рекомендації  підібрані в першу чергу для громадськості великих міст України, що усвідомлюють хибність так званої децентралізації влади,  злочинність зміни адмінстративно – територіального устрою  , але усвідомлюють необхідність змін і перезавантаження системи через ПРОБУДЖЕННЯ  свідомості більшої частини громадян.   Користайтесь свідомо і творчо. На нашому боці Конституція України і Закони України.

Читати далі

Вимагаємо від голів РАД всіх рівнів реалізувати Конституцію України і попереджаємо

    ( доповнений матеріал методичними рекомендаціями і юридичним обгрунтуванням )            про кримінальну відповідальність головних посадових осіб територіальних громад сел, селищ , міст, районів в місті з районним поділом, які не виконають Конституції України на своїй території. Для полегшення справи надаємо вам Алгоритм встановлення Конституційного ладу в територіальних громадах.

Читати далі

Заява конституційних територіальних громад України – вирок посадовцям всіх рівнів

           Відповіддю на  кризу політичної та економічної стратегії розвитку України, що базується на проекті так званого реформування місцевого самоврядування  та децентралізації влади, і являється подразником свідомості рядових громадян – патріотів, стали Другі загальні збори голів конституційних громад та громадісвських активістів, що проходив на базі с. Петропавлівської Борщагівки, Києво Святошинського району м. Києва 26 .08.2015 року.

Читати далі

Практика правозахисту публічних власників ЖКГ в контексті децентралізації.

( Стаття доповнена відео матеріалами  та документами звітності жеків перед громадами.) В розпал літніх  відпусток  киян розгорнула «бурхливу» діяльність  злощасний ЖЕК № 411  на масиві, який заявив, що став на шлях боротьби з  корупціонерами у всіх сферах.   ( деталі  http://vyhid-e.org.ua/?p=2208  та  http://vyhid-e.org.ua/?p=2316 )         Для ПІАРУ благочинності  КМДА в будинках з’явилась інформація про сплановані на 2015 р капітальні ремонти. Знайомтесь:   РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 09.04.2015 р. N 346 Київ «Про затвердження адресних переліків для виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду міста Києва у 2015 році»   

Читати далі

Петропавлівсько – Борщагівська територіальна громада в програмі Володимира Пархонюка

( “Дітки обявляють про зустріч з Пархонюком Володимиром.” https://www.youtube.com/watch?v=7N8BllYdu0s                                                                     Відеозвіт конституційної позиції  кандидата на селищного голову під час зустрічей без  цензури. Живе спілкування, під час якого дізнаєтесь  про проблеми і шляхи їх рішення. )

Читати далі

Від грабунку землі с. Горенка до ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ – власника один крок – збори села

( Відеозвіт зборів ініціативної групи.)          Хай пробачать мене  громадяни с. Горенка за довге визрівання статті про збори, під час яких відбулось усвідомлення у всіх присутніх, що Україна приречена на загальнонаціональне ПРОБУДЖЕННЯ, яке першими проходять громадяни малих міст та сіл. Затримка була на користь процесу.

Читати далі

Посол Ради Європи в Україні попереджений про фальсифікації українського законодавства урядом України

  29 вересня в офісі посла Ради Європи в Україні за дорученням Виконкому ради голів конституційних територіальних громад, який почав плідно працювати над організацією зустрічі з європейцями з події 26.08.2015р ( про яку писали на сторінці http://vyhid-e.org.ua/?p=2554 ),  відбулась зустріч з Владіміром Рістовскі. Мені разом з Володимиром Янко (м. Полтава), Володимиром Пархонюком ( с. Петропавлівська Борщагівка, Київської області), Євгеном Задорожнім ( м. Вінниця),  випала честь представляти інтереси громадян України, які  усвідомили значення децентралізації для України, успішно розповсюджують серед населення вимоги українського законодавства і

Читати далі