З 2016 роком – роком ГРОМАДІВСЬКОГО ОНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Щирі  привітання  з Новим Роком  всім  членам ГО «Самоврядна громада», прихильникам,  читачам  нашого сайту  і подумки всім громадянам України – українському народові ! 2016 рік настав. Настав ще один рік оновленої пробудженої країни, в якій  буде всім місце реалізації мрій, проектів і задумів; рік нових звершень і досягнень.

Читати далі

ОСН КБ”ПРЕДСЛАВА” відстоює публічну власність.

       (Документальна хроніка збереження публічного майна девятиповерівки в 243 квартири на 9 підїздів в центрі Києва, як відповідь на рішення про тотальну приватизацію) Над киянами центру столиці знову нависла загроза втратити  вільні земельні ділянки, що дивом збережені з часів Омельченко – Черновецького.

Читати далі

“Сльози” песнійних виплат і щедрість житлових субсидій в юридичних розслідуваннях

         Перш ніж говорити про субсидії,  пояснимо детально причини всіх негараздів, що випали на долю наших батьків – пенсіонерів і  змушені на старості років від мізерної пенсії хвилюватись, а чи не прийдеться помирати від голоду в 21 столітті?          Зробила аналітику  всім відома правозахисниця Римма Білоцерківська, яка дає чіткі посилання на норми Законодавства в даній сфері, що були порушені і привели до таких наслідків.    http://blog.i.ua/community/3252/942439/

Читати далі

Митець, оселившийся на горищі 16- поверхівки звів таки собі галерею.

«Телепень і К» – галерея від художника  В. Крижанівського ( відеозвіт відвідин )           Запрошуємо вас без  зайвих слів бути свідком одного зібрання мешканців будинку, які за 23 роки вперше вирішили перевірити  що ж знаходиться в них на горищі.  А захвилюватись їх примусив ремонт, який вже місяць кожного дня  не дає спокою роботою відбійного молотка, зварки,  дрилі та зламаного ліфту.  

Читати далі

День МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – свято викрадене у громади.

(Для довідки. Згідно із Конституцією України, Цивільним кодексом, Європейської хартією місцевого самоврядування, Законом України про місцеве самоврядування: місцеве самоврядування в Україні – це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади – жителів села чи міста – безпосередньо або через створений громадою представницький орган вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Читати далі