Від ПРОБУДЖЕННЯ масиву до інвентаризації України БУДКОМ – сила

Щиро вітаю всіх читачів з завершенням зими і наближенням весняного тепла і світла не лише в природі,  але і в ваших серцях.  Хай сонце розтопить всілякі негаразди і відновить сили на бадьоре дихання,  що змінить настрій і забезпечить  радість і успіх кожного дня. Хай весняне ПРОБУДЖЕННЯ підніме нас всіх до дій в одному пориві.

Читати далі

Депутатів – до відповідальності перед громадами. Відеозвіт.

Громадяни й  депутати, як вода та масло. Більш не будем обирати, бо вже знаєм за  що.  Здійснивши візити на сесію села Малютянка  Києво-Святошинського району Київської області і на комісію Київради по місцевому самоврядуванню,  ми підтвердили для себе ще раз, що депутат громадянину не товариш, а навіть злодій в умовах відсутності конституційного власника  і організатор грабунку народу за дорученням.

Читати далі

Листівка, що зупинить злочини проти народу

        Засідання Верховної РАДИ 16.02.16 р. довело свою злочинну природу і бачимо, що вже зазіхнуло на останнє майно України, http://www.spfu.gov.ua/ua/news/-474.html, відволікаючи нас то посадою Прем’єр міністра, то на місцях колотячи людей зібраннями за ОСББ.          ЗМІ за гроші олігархів  мовчать про градус кипіння серед населення, розраховуючи що то їх врятує. Моральні авторитети дискутують про надземне та політично – урядове. Громадські активісти плетуться,  як вівці за заблукавшими пастухами – політиками  і ведуть за собою до чергових виборів штучно створений електорат. Ну, а ми, в складі оргкомітету по встановленню конституційного устрою,  знаємо що робити:

Читати далі