Р. Білоцерківська місту Біла Церква про конституційний устрій.

 Відерзвіт, якому коментарі будуть зайвими.  Кожне живе слово конституційного правозахисника дає нам всім вихід. Наступає наша відповідальність реалізувати  поради методистів правозахисників  в кожному куточку України, щоб ВОНА задихала на повні груди і показала зразок нових суспільних відносин.

Читати далі

Концерн – біда, від неї нам громада в порятунок.

Допоки  громадян України сварять урядовці поділом за різними поглядами на суспільні явища і більшість локальних громад в багатоквартирних будинках бідкаються про неспроможність зорганізуватись, щоб винести правозахисні рішення, головні організатори остаточного розкрадання нашого з вами спільного майна на подвір’ях спокійно йдуть до своєї готуються нас всіх взяти тепленькими в обійми нової НЕДЕРЖАВНОЇ комерційної структури  по обслуговуванню наших будинків підступно названої – «комунальний» концерн «Центр комунального сервісу» http://cks.kiev.ua/

Читати далі

І хто ще прагне в те ОСББ? “Німанська 7”

Не сходять з екранів телебачення гасла за створення ОСББ, від яких народ вкидає в холодний піт. Ютуб переповнений семінарами на користь даної системи господарювання,  посилаючись на надані права в законі 417. Агітки вводять в шок людей навіть з нормальною психікою.

Читати далі

Рух «Третя Українська Республіка», ЗА чи ПРОТИ територіальних громад? Хто дасть відповідь?

                            (Оновлена стаття від 26.09.2013р.                                                      Чому виникала така потреба?  Тоді ми писали. Країною крокує так званий опозиційний на той час , а нині видає себе за реформаційний і  багатообіцяючий проект  «Третьої Української Республіки».(«ТУР»).

Читати далі