Захищати будинок починаємо з під’їздів

                        Від чого і від кого? – спитаєте ви. Від загрози перейти в розпорядження приватних незаконних керманичів “управляющих”, які примусять нас робити ремонти занедбаних і розграбованих будинків, створювати технічну документацію за власний кошт і своєю зверхністю позбавляти нас права виносити власну думку. Щоб прискорити наше «добровільне визначення» і об’єднання в ОСББ – керуючі компанії, нас, як і повелось, не інформують з каналів ЗМІ про користь перехідного етапу до цього – створення будкомів (згідно Закону про ОСН).

Читати далі

Знову про ОСББ листівка для сусідів

       Стаття сформована для тих,  хто не користається соціальними мережами і бажає все ж таки свідомо підійти до справи передачі будинку на нові форми господарювання та обслуговування. Звісно, що ми аналітично  усвідомили негатив від стихійно –  хаотичної передачі безгосподарних будинків, що не мають технічної документації  в руки тих, хто хоче їх нагріти на проблемах  кинутих громадян. Тому і носять наші публікації  характер Конституційного замовлення, щоб примусити всіх найманих чиновників одуматись і повернути свідомість і дії в стратегію розумних правових реформ.

Читати далі

“Дебати ПРО ОСББ” – як свідчення маніпуляцій на НАЦІОНАЛЬНОМУ каналі

 05.04.16 о 19.30 в прямому ефірі програми «Дебати ПРО» на телеканалі UA Першого національного обговорювалась тема: «ОСББ: реальна економія на комуналці чи обман людей?” Запросили і нас, але слово ми отримували занадто емоційно і в напрузі сил. Програма проходила за зразком тренінгу, в якому модератор і ведучий забезпечив атмосферу ШОУ.

Читати далі