На автономне опалення МАЄМО ПРАВО.

             Є така ініціатива, розкручена у ЗМІ і  в групі  соціальної мережі ФБ «ТАРИФНА МОБЛІЦІЗАЦІЯ», якою керують відомі нам красномовні  оратори – громадські діячі ГО «Публічний аудит», що міцно тримають на короткому поводку за великі кошти інформаційні теле та радіоресурси.  Щільно  пудрять нашому народові і без того засмічені політичними ідеями та гаслами мізки.

Читати далі

Заявою поставим крапку в реформі ЖКГ і вільно підем у відпустки

Зважуючи на слова заступника голови КМДА Петра Пантелєва http://kievcity.gov.ua/news/38305.html «Після першого липня ЖЕКи не припинять обслуговувати будинки, де не створено ОСББ»,  констатуємо бажаний нами результат діяльності:   не вдалось всліпу нав’язати всім киянам  ОСББ, керуючі  компанії, не вдасться закріпити і управителів!!      

Читати далі

ОСББ то пастка. Самоорганізація – порятунок!

Методичні поради для громадян України.           Чергову порцію методичних рекомендацій активістам самоорганізації  почну з показових  новин в моєму горезвісному будинку ОСББ «Миропільска 39», що діє на свій зіпсований системою розсуд, допоки мовчать його затуркані політиками та власним страхом «співвласники».

Читати далі

Обманом створені ОСН та ОСББ не мають шансів на майбутнє в Україні

Відео хроніка зборів по ОСББ на чолі Комітету Микіліьська Слобідка Маючи досвід просвітницької  роботи серед населення під час зборів вулицями та подвір’ями мікрорайонів м. Києва,  розумієш чому Україна була приречена на таку багатостраждальну історію….  

Читати далі

Шукаємо реальних власників «приватизованих» квартир

           Моніторимо ситуацію навколо злободенної теми «1липня в комунальній сфері». Повідомляємо вам  новини від тих, хто викрав наші права на представницьку владу, узурпував нашу волю і диктує нам поняття комерційного життя,  видаючи їх за закони.  

Читати далі

АЛГОРИТМ захисту від ОСББ, керуючих компаній і рейдерів землі

Тех документи нам віддайте І майнові права наші не чіпайте! Ремонти то не поробили, Тому й на ОСББ ми всі забили!         Хотілося б щоб такі радикальні висновки, підкріплені конкретними діями, зробили загнані  до зубожіння тарифним геноцидом і квартирними аферами громадяни України.

Читати далі