Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Отруєння дерев на відповідальності «Зеленбуду»? Тоді до суду!

Дата публікації: Листопад 3, 2013

dsc06030Парк А. Малишка вже 3 роки і 4 місяці знаходиться  під пильним контролем  громадськості. Штурнули з території “КДД-Груп”, Фірму «Ярус», «Демістіон» з їх ті тушками. Зеленіє та квітне відродженими акаціями, поодинокими дубками та кленами ділянка без забудови. Питання часу мусить зїхатиТОВ « Айда».

Нині  женемо в зашийок навіть тих, хто дозволяє собі на нашу власність, зелену зону,  автомашиною в’їхати.  Дістається будь кому,  незважаючи  ні на регалії,  ні на  соціальний статус. Закон є закон для всіх у нас  на території.  Так вже є і так буде!Якось під рейд  попала автівка борця з корупцією. Теж дісталось. Ми не вникали хто то був такий герой, але в  соціальній мережі ФБ створили неабиякий резонанс.  А там на щастя в спілкуванні доступний і поважний наш народний депутат України В. Чумак,  який очолює Комітет по боротьбі з корупцією  і було таке, що навіть образився на упереджені звинувачення, однак розібрались  і все вияснилось :  підзвітна структура. Розуміємо і там люди працюють , а не святі.

Машина “комітету по боротьбі з корупцією”

Просимо не ображатись на нас Віктора Васильовича.  Вас на всю країну одного не вистачить. То ми так допомагаємо. Лише  контролем громадськості зможемо проводити боротьбу зі злочинами та корупцією на загально державному рівні. Також повідомляємо вам , шановна наша громадськість:

Паркування у парку А. Малишка коштує 5 грн за годину.

І куди то діваються ті гривні за використання нашої землі не треба і здогадуватись…, але то буде  вже інша стаття.

Зараз обговорюємо проблему збереження парку. Зберегти зелену зону  – легша справа, ніж зберегти  сосни парку , які залишились долею нам на радість.  Злодії підкрадаються навіть до них. Під загрозою  рештка парку на яку поклали око такі ж самі громадяни як і ми, лише різниця в тому, що награбували гроші з нашої кишені на забудову землі (найціннішої  складової національного багатства)  – нашої з вами власності. Вони  добре знають  про те, що  ми не знаємо своїх прав і не знаємо як захиститись від них – грабіжників,  бандитів,  от і хапають нашу землю. Тільки запізнились вже.  Є ті, хто  не опозиційними акціями підігрують на шкоду країні, а працюють з законодавством так, що відкривають нам шлях до правомірних дій у нас під вікнами. Шкода , що не залучаються до справи наші місцеві юристи і не переймають досвід.  Ми маємо в багажі знань такі факти( деякі розкриті в попередній статті), що не сьогодні завтра будемо  гуртом проводити  люстрацію  в кожному кабінеті районних чиновників. Розшукаємо тих  за сприянням кого відбувались страта парків та скверів і  перетворення спального району – легенів міста в кам’яний мішок. Оправдовування,  що то не були їх повноваження контролювати не підуть до уваги, бо мусили знати що діють в порушення Конституції, виконуючи роль районних рад. І навіть зараз, виконуючи роль адміністрації, віримо в те, що співробітники цієї установи таки стануть на бік громади і будуть домагатись виконання наших прав. Якщо ні, то  місяцем раніше чи місяцем пізніше, але  станеться,  що країна таки струсить зі своїх плечей   кровососів та бандитів разом з чиновниками, які не розуміють що вони наймані працівники у киян.  В нас на масиві іде спокійно та безповоротно цей процес.  Ми попереджаємо всіх, хто  має наміри заподіяти нам всім шкоду   – ви  кидаєте  гаряче вугілля собі на голову!  Свою власність Богом надану  злодіям віддавати на розбазарювання не збираємось.  Ті хто знищив дерева парку ідуть проти  наших дітей,  знищують  майбутнє країни і ми чекаємо їх побачити на цій ділянці не в ночі, ховаючись і обливаючи наші дерева отрутою, а вдень.  На вас буде чекати  звинувачення по повній мірі бо є факти, а з нашого боку лише правомірні дії!!!

На вас відкрита кримінальна справа.  Номер кримінального провадження зареєстрований по всій жорсткості нового кримінального кодексу в РУ ГУ МВС Дніпровського району ( на відео). Його реалізувати до вас зможемо!  Будьте впевнені. Юристів здатних захищати себе і громаду запрошуємо до нашого гурту.

Заява про злочин в порядку ст. 214, 215 КПК України 1 ч.

Талон повідомлення заяви про злочин знищення дерев парку А Малишка..

 

Такими стали наслідки знищення дерев.

« SOS.Сосни парку А. Малишка отруєні хімікатами.» 

Рейдерська траншея у парку А. Малишка зафіксована Дніпровським РУ ГУ МВС України

А от і обличча забуловників. Нові забудовники парку А. Малишка ховають свої обличчя 

Ми моніторимо все,   що відбувається на цій ділянці, оскільки спланували та оприлюднили свій громадський екологічно чистий проект відновлення зелених дерев та зрошувальною системою та музичним фонтаном. Для того неупинно слідкуємо за діяльністю ТОВ «Айда»,  що самовільно заграбастала ділянку за парканом і робить вигляд з себе поборників закону. Техніка не має права з’явитись на цій ділянці,  оскільки по нашим громадським  розслідуванням  дозвіл на початок будівельних робіт наданий  неіснуючій фірмі. А навіть якщо ви доведете інше, то знайте одне: вам продали ілюзію, міраж. Земля у власності Київради ніколи не знаходилась. Вона за Конституцією у нас,  і нам залишиться. Правовстановлюючих документів на наявність землі в Київраді немає. ( !!!) документи розкриті в попередній статті).

Ми слідкуємо як розгортає свою діяльність на зеленій зоні кафе  «Сармат» – «Українська хатинка» і розширяє паркан для  своїх клієнтів, а при цьому  на їх території  не відбувається навіть 60 % максимально можливого наповнення.   За знищені  лави для відпочинку місцевих мешканців – господарів цієї землі,  будуть  відповідати ті,  хто з керівництва Дніпровської в м. Києві РДА, «Зеленбуду» дав погодження на такий «благоустрій».  Начебто  заради підтримки чистоти, ви втрачаєте до себе довіру людей, які вам сплачують заробітну платню.  Замість того, щоб шукати інші цивілізовані шляхи, надаючи більше повноважень громаді, реалізуючи їх право на ОСН, ви працюєте на користь бізнесу , а не громаді. Слугуючи громаді, громада віддячила б вам більшим.

Ми, мешканці масиву, були свідками і,  як могли, зупиняли прокладання кабелю, з яким ми пов’язуємо зараз і висушені сосни. На наш погляд відбувається підготовка до грандіозного будівництва. Саме через зазначену статтю ми сподіваємось привернути увагу киян – мешканців масиву і визначити хто стоїть за правову державу , за захист наших з вами прав, а хто просто декларує та піарить себе, щоб змінити обличчя чиновників і продовжувати грабувати і навіть  перерозподіляти власність.

Рейдерська траншея у парку А. Малишка зафіксована Дніпровським РУ ГУ МВС України

Нові забудовники парку А. Малишка ховають свої обличчя

 

Парк А. Малишка – чергова загроза забудови. 11.09.2013р. Траншея вирита.

 

Виступ на комісії благоустрою при КМДА не увінчався успіхом. Вирішили як на думку спало.

Статус міліції в справі захисту громадського порядку був  оприлюднений нами в попередній статті. Час прийшов розібратись в функції  Зеленбуду» та його призначенні, оскільки відповідальність за збереження зелених насаджень лежить на цій установі. Останнім часом занадто багато фактів розкрадання бюджетних коштів на рахунку цієї установи.

(  Скажімо як це. «Зеленбуд. Працюємо з зеленню»

http://nashigroshi.org/2013/07/28/zelenbud-pratsyujemo-z-zelennyu/

На Зеленбуд може лягти тавро “крадій”

http://www.youtube.com/watch?v=3l6l-zIcXiQ )

Просимо на цей раз працівників «зеленбуду»  прикласти всі зусилля для того,  щоб знайти тих,  хто зчинив злочин нашому громадську парку А. Малишка.  Нагадуємо, він  носить статус екологічно – захисної паркової зони  від випромінювання метрополітену  та вихлопних газів авто з  Броварського проспекту. Сподіваємось , що ви призначите експертизу отруто хімікатів,  які були застосовані на цій зоні і  ми дізнаємось причину втрати парку. Разом з нами ви  маєте не допустити забудови і  відновити зелені насадження на цій ділянці.  Звернення  до В Чумака вже зареєстроване,  чекаємо  ваших дій.

Від громадськості ми чекаємо підтримки в нашій нелегкій  роботі захисту парку  та участі на випадок зустрічі з забудовником. Нас не так багато і якщо ви спроможні залучитись до справ будемо раді.  Окрім цього ми наполегливо просимо в черговий раз фінансової допомоги в першу чергу  на забезпечення нашого сайту. ( Проплата відбувається один раз на півроку і саме під цю потребу ми викладаємо це прохання) Тим, хто розуміє значущість нашої діяльності  і бажає нашого розвитку і не пошкодує вкладу   будь якої  грошової суми,   пропонуємо  наші реквізити :

ГО “Самоврядна громада”

АТ «УкрСиббанк»

ЄДРРПОУ  37203862

МФО 351005

р/р 03433769001

призначення платежу: благодійні внески на статутну діяльність

 

Окрім того в надії на вашу допомогу повідомляємо вам проблеми в роботі нашої групи активістів.   Відеокамера, яка є особистою власністю членів  ГО і використовується в переважній більшості задля громади  вийшла із ладу функцією роботи екрану віконця і потребує на ремонт 800 – 900 грн. Можливо хтось може надати практичну чи фінансову допомогу, то будемо вдячні  і з радістю послугуємо вам при нагоді захисту прав.

Сподіваємось ви вірите в незалежність нашого руху  і розумієте,  що лише в разі   фінансової підтримки самих мешканців,  ми можемо принципово захищати свої  конституційні права. За умови їх реалізації положень Конституції ми можемо захистити  парк, прибудинкову територію, власне житло,  разом з цим і життя, яке нині під загрозою. Тож підтримуйте і будьте поруч тоді коли на парк А. Малишка вваляться чергові рейдери.  Там ми прозвітуємо за кожну витрачену  гривну.

 

Наша земля, наша конституція , наше життя в наших, а не в політичних  руках.

Розраховуємо на свою єдність  в діях і «Зеленбуд» буде змушений виконати все,  що ми вимагаємо.

І. Плотнікова

 

Дата публікації: Листопад 3, 2013

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *