Депутат це «інструмент» зміни системи в руках громадських представників.

накази

Стаття на випередження ризиків діяльності депутатів,

що не мають повної довіри та підтримки  громадян.

.

Залишились у минулому вибори ПРЕЗИДЕНТА України, мера Києва і депутатів Київради. Переможці, що набрали більшість голосів переважно за рахунок  розкручених політичних ІМЕН – брендів,  вже насолоджуються привітаннями однодумців, соратників і всіх тих,  хто приймав  участь в досягненні успіху.  Опробовані в західних країнах  політичні технології  маніпуляціми свідомістю таки дали  очікувані резуьтати. Та дивно булоб якби не дали. Суспільство в більшості своїй ще не має іммунітету до відвертої політичної брехні, не має розуміння свої прав на вибори, тому нам в депутати снаряджають за такою схемою.  

        альтернатива    Але цікавим залишається лише одне: чи усвідомлюють переможці, яку відповідальність взяли на свої плечі, які завдання прийдеться вирішувати  в сусіпльстві  пробудженої колективної свідомості громадян – власників, здатних  вже не бути байдужими спостерігачами і невільниками  абсурдних рішень та дій, а здатних  особисто  сформувати власні альтернативні  програми втілення Законів України і успішно їх реалізовувати, незважаючи на малочисельність прихильників? Чи розуміють народні обранці, що їм буде в разі, якщо вони в своїх програмах ігноруватимуть  пропозиції,  поради,  вимоги та проекти  згуртованих на своїх локальних територіях  свідомих та загартованих протистоянням активістів? Ми б радили народним обранцям  не забувати  криваві події на Майдані  2014 року і  тоді традиції, поняття від минулих попередників залишаться у минулому навіки, а національна ідея, що проявила себе на МАЙДАНІ, стане реальністю: ВІДНОВИТЬСЯ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД ЧЕРЕЗ МЕХАНІЗМ СТОВРЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД –ВЛАСНИКІВ- СУБЄКТІВ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА, за яким національне багатство України буде оформлене за справжнім господарем –  УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ.   Депутати стануть інструментами виконання нашої волі, зафікосваної в Основному Законі України – Конституції України.  Тоді з впевненістю скажемо:  ЧИНОВНИК – НАШ НАЙМАНИЙ ПРАЦІВНИК, ГРОМАДИ – КОНТРОЛЕРИ!!! kDS_Cid4gpA Майдан в Києві стане місцем проведення зборів, сходів та всеукраїнських нарад громадян України. Депутати будть в допомогу громадам.

           24 виборчий округ Дніпровського району столиці став одним з перших  в Києві, що почав ще в далекому 2009 році формувати колектив професійних дбайливих власників – ОСН КОМІТЕТ Мікрорайону  Комсомольский «Пробудження». Отримавши дозвіл на його створення від нелегітимної Київради, ми стали правозахисним (органом самоорганізаціі населення)  ОСН без права юридичної осби, чого весь цей час домагалась КМДА, як виконавець волі злочинної КИЇВради. ( доказом такої зухвалої політики є нині діючий депратамент суспільних відносин при КМДА , яким керує Хонда Марина Петрівна, що не знає законодавство України в розділі місцевого самоврядування. Повідомлення нашої ініціативної групи про відновлення конституційного ладу і створення територіальної громади Дніпровського району м. Києва, що обовязково передує створенню районних рад,  було нею оцінене, як антиконституціне і неправомірне.

Відмова департаменту сусп відносин КМДА 1 стор 001 Відмова депатраменту сусп відносин 2стр 001Марина Хонда)  

Тепер, віримо, ці часи залишаться позаду. Такі чиновники будуть в чорних списках обслуговувачів корупційних схем КМДА.   Наша команда, діючи в конституційній площині та відстоюючи демократичні принципи управління  столицею, поширює коло  однодумців,  який  би опір не чинився нашими опонентами.  Та і чи можна утриматись? Адже дії прозорі, дотсупні і правдиві.

             Так через три дні піля того, як стало відомо, що вибори пройшли успішно, (хоча і  нелегітимно, оскільки не висувались кандидати з середовища  громадських предстаників, а були запропоновані лише партійними осередками),  ми розіслали запрошення на зустріч всім активістам  масиву по будинках, щоб спільно з обраними депутатами виробити  програму дій по благоустрою мікрорайону, розвитку соціальної інфраструктури, приведенню системи ЖКХ у відповідність до вимог часу, сучасних форм якісного обслуговування за доступними економічно обгунтованими цінами. В перспективі перед прозоро та демократично обраними громадськими представниками ( див. http://vyhid-e.org.ua/?p=1314 ) стоїть завдання сформувати держаіні органи ( районний відділок міліції, податкову інспекцію, пенсійний фонд…) Дніпровського рйону м. Києва і зареєстурвати їх у відповідності до Конституції України, чого не було зроблено всі ці 23 роки і всі орагни державної влади в районі ( так як в цілому і в державі, і в її столиці) існували та існують,  як субєкти господарської діяльності. Без нашої участі новообрані депутати це завдання не виконають…)

             Аналогічно такі ж важливі завдання стоять перед локальними громадами власників  всіх адмінстративно – територіальних одиниць України. Тому  ми з задоволенням  ділимось з тими,  хто прагне  демократичних змін і у себе поруч вланого житла і  готовий стати   в площину конкретих дій.

          Так ділимось з вами  зразком обяви – звернення до активістів з тим, щоб залучитись до конкретних справ за місцем проживання. Сподіваємоь, що вам наші поради стануть у нагоді і розповсюдивши інормацію про наш сайт, ви підвищите правову освіту своїх сусідів.  ( Додаток ОБЯВА який можна змінити  під свої умови запрошення громадських представників )

           Якщо Ви маєте якісь питання і хотіли б особисто звернутись з ними до нас, запрошуємо на констультації та семніари, які щочетверга  з 10.00 до 13.00 проходять за адресою вул А. Малишка 25 – А в приміщенні актової зали ЖРЕО № 403.  ( 10 -15 хв. пішки, або одна зупинка трамвая від ст. м Чернигівська і 10 хвилин пішки). Консультації веде юрист, магістр місцевого самоврядування, президент ГО «Суспільний договір» Кізіма Ігорь. Практичним досвідом громадської роботи поділюсь з вами я, Плотнікова Інна, голова правілння ГО «Самоврядна громада» надам поради до Ваших особливих умов.) В разі переповнення актової зали і гарної теплої погоди ми будемо зустрічі проводити на галявині парку А. Малишка навпроти зазначеного приміщення. (Беріть з собою пакети та підстілки для сидіння на траві. )

          Доводимо до відому, що активісти вже трьох столичних районів залучились до спільних з нами дій у себе на локальних териоріях.  ( Голосіївський, Оболонський, Дарницький)  Вони зареєстрували повідомлення в державних районних адмінстраціях про створення ініціативної групи з метою  відновлювання Конституційного ладу, реалізації своїх прав власників і готові займатись просвітниькою роботю серед киян. Разом ми маємо спільну програму по залученню ЗМІ в розповсюдженні основ державотворення, проведенню спільних просвітницьких акцій на основній сцені Майдану, який вже має належати самоорганізованим громадам, відвідуванню та просвіті державних чиновників під час особистих прийомів та інші види роботи.

           Тож і ви не гайте часу! Вивчайте основи держави і права України,  щоб розуміти стратегічні завдання. Ставайте поруч. Це під силу кожному, хто  вважає себе  вільною та свідомою  людиною. Разом по всій неподільній і Єдиній Україні ми подолаємо і корумповану систему, і  сепаратистські настрої, без зайвих затрат проведемо децентралізацію і на землях нашої країни зявиться дбайливий і відповідальний перед громадами господар.  Депутати  стануть інструментами  реалізації громадами народженої колективної думки.

Сумніваєтесь?

Є шанс перевірити.

Погоджуєтесь?

Тоді до зустрічі і спільних, узгоджених з законодавством дій!

 І. Плотнікова

2 коментарі до “Депутат це «інструмент» зміни системи в руках громадських представників.

 • Червень 4, 2014 о 07:36
  Permalink

  Аминь!да так , оно должно быть.А то мы платим,а они делают для себя,а для народа каплю!Корупция!Дискриминация!Ложь и обман….Пришло время остановить это движение этой машины смерти для народа т.е. Нас.

  Відповідь
 • Червень 3, 2014 о 23:36
  Permalink

  P.S. Так, для мене депутат то інструмент. запозичена мудрість з ФБ Natalia Tarasova
  25 травня о 20:36 ·
  Ну, что уважаемые сограждане…
  Прораба для нашей стройки века мы выбрали.
  Для тех, кто никогда не сталкивался с настоящей стройкой дома своей мечты, хочется сказать:
  1. Прорабов надо контролировать с первого дня и по каждой букве в каждой строчке расходов.
  2. Пока Вы построите свой дом, поменяется не один прораб.
  3. Как правило, они не уходят сами и не уходят по-хорошему.
  4. Если полагаться, что прораб специалист по строительству и построит для Вас такой дом, какой хотите Вы, а не такой, какой удобно строить ему, используя Ваш карман, на выходе рискуете получить НЕ ТО О ЧЕМ МЕЧТАЛИ.
  5. Не ждите, что прораб нарисует Вам проект. Не нарисует.
  6. Если Вы сами не знаете какой хотите дом, значит Вам легко втюхать пустую “коробку” по цене целого коттеджного городка премиум-класса.
  7. По сути, это должно быть первым пунктом, но запоминается последнее:
  – начертите дом своей мечты со всеми коммуникациями, функционалом, метражом и материалами;
  – не стесняйтесь сами класть кирпичи;
  – и регулярно тыкайте прораба в свой проект, он должен спать с мыслью о том, что строит ВАШ дом и за ВАШИ деньги.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *