Збирались до В. Гройсмана – попали до Д. Ісаєнко.

ісаєнко Відеозвіт чергового візиту ініціативної групи киян по створенню територіальної громади Дніпровського району – власника в міністерство регіональної політики і ЖКГ .

Яка мотивація візиту? Запропонувати в доповнення до програми реалізації механізму створення територіальних громад в Україні. Наша програма міні ,що надалиНаша програма міні на особистому прийомі заступнику міністра В. Негоди під час візиту http://vyhid-e.org.ua/?p=1388 Програму «Співпраці посадових осіб кабінетів Київради та громади по відновленню конституційного ладу в м. Києві – створенню територіальних громад районів столиці – власників і суб’єктів публічного права», яку нас просили підготувати депутати Київради і обговорити при нагодіПорограма Київраді ( Порограма Київради) . Не дочекавшись дзвінка про участь в робочій групі, ми витрачаємо час на узагальнення всіх післяреволюційних процесів, викладаємо конкретні дії в порадах і пропозиціях для високопосадовців, щоб унеможливити кровопролиття третього майдану, але урядовці сподіваються на те, що « ця чаша їх мине» і продовжують ігнорувати сенергією самоорганізації українців. Може все ж таки встигнуть реалізувати, до того як прийде година «Ч»? Ну, а зараз наші враження від відвідин чиновників Музейного провулку, 12.

DSC03617На прийом в КАБМІН без особистого запису не потрапити https://www.youtube.com/watch?v=fwnvpLGL8k8 Складності прийому у заступника мінрегіону Ісаєнка Дмитра Валерійовича https://www.youtube.com/watch?v=MwVboOYEiPQ Довгобудова Дарницького району на розгляді в мінрегіоні https://www.youtube.com/watch?v=41n7pcS0T2k Замміністра Ісаєнко Д. В. нашвидкоруч відпускає відвідувачів https://www.youtube.com/watch?v=nJAr639eKwk

Ми віримо в здоровий глузд чиновників і в бажання кращої долі для України. ГО ” Самоврядна громада”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *