Громадська експертиза урядової програми економічних реформ від О. Яремків

О. ЯремківЕкономістам і юристам України

підготовлена платформа до дій.

 23 липня 2014 р. в Інформаційному Просторі MAIDAN PRESS CENTER відбулась експертна сесія з впровадження радикальних економічних реформ в Україні. Прикро, що на цій платформі доповідачем і головою комісії  вкрай важливої програми для українського народу був громадянин чужої держави,  який виклав свої пропозиції щодо зміни ситуації в Україні, який не відповідає дійсним обставинам справи в нашій державі.(посилання від пресцентру МАЙДАНУ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.729562693780352.1073741867.660323744037581&type=1  та програма, яка була надіслана після проведення заходу РЕФОРМИ – ОСНОВА ВИЗВОЛЕННЯ НАРОДУ УКРАЇНИ . Соціально-економічна стабілізація  як основа соціальної справедливості та подолання корупції. “Економічна реформа Уряду

Ми,  учасники заходу пропонуємо наступні кроки (дії) щодо виходу з кризи.

Перш ніж приступати до пропозиції здійснення певних заходів необхідно провести економічно – правовий аналіз. Це мають зробити фахівці, які пережили цю проблему, як свою власну трагедію. Перш за все треба знайти причини плачевного стану економіки держави і її народу. Така робота вже фахово проведена і реалізується у львівській територіальній громаді економістом О. Яремків за працею – антикризовою програмою «Обкрадена Україна».

Основними причинами кризи в Україні є наступні:

1. Грубе порушення і невиконання законів України, які приймалися урядовцями всіх років «незалежності». А саме: закони щодо роздержавлення  були повністю порушені.

2. Інфляція, яка повела за собою знецінення всіх активів наших громадян проводилася за заниженими індексами.

3.  Внаслідок невідповідності темпів інфляції та індексації була знецінена зарплата і пенсії в десятки разів.

4. Закон про ПДВ, що приймається в державах з ринковою економікою для зупинки  кризи  перевиробництва в Україні не можливо було застосовувати, оскільки у нас була і є криза недовиробництва. Тому ухвалити  такий закон в Україні був великим злочином. Це означало зупинити економіку взагалі, що і сталося в кінцевому підсумку.

5. Дискримінаційна податкова політика не сприяла росту економіки. За кримінальним кодексом єдиним об’єктом оподаткування є визначений чистий дохід підприємства і підприємців. Всі решта податків це кримінальні норми оподаткування. За прийняття таких законів мають понести відповідальність.

6. Банківська система – сама кримінальна система в нашій державі. Адже Нацбанк відповідає за випуск майнових сертифікатів, за заощадження до 92 року, за інфляцію, втрату золотого запасу, кримінальні кредитні ставки банку, запровадження в обіг валюти чужої держави, а також вивезення за кордон великих грошових ресурсів.

7. Земля. Її в 1917р. була надано селянам.  В 90-х рр. Верховна Рада України на чолі з Л.Кравчуком та іншими лідерами держави вдруге надала землю громадянам України  і на те  була навіть законодавча база, але закони були невиконані. І тому до сьогоднішнього часу  то кабінет міністрів, то Верховна Рада «щось дає по землі». Не проведена Європейська оцінка землі, європейська ціна робочої сили, зате пропонуються європейські ціни на комунальні послуги.  Тому ми стали ласим кусочком для всіх так званих «інвесторів», які не збираються нам щось вкладати. Їх цікавить наша дешева робоча сила і наша недооцінена земля.

8. Підприємства. Понад 50% знищено, інші працюють на чужі держави, які привласнюють наші прибутки і відрахування з прибутків ідуть в чужі держави при високій експлуатації наших громадян.

9. В період 1991 по 2014р. порушувався основний принцип ринкової економіки. А саме: земельна рента = дивіденди = депозитна ставка банку. І якби цей принцип був в основі економіки  то ми б не довели б Україні до такого абсурдного стану.

За попередніми підрахунками  нашій державі нанесений ущерб, який вимірюється сотнями трильйонів грн. Чи повинен за це хтось відповісти?  Чи це оцінюється на мові популістів як корупція, тіньова економіка? Чи це класифікувати як злочин проти людяності? Чи термін політична відповідальність і політична недоторканість мають щось спільне з кримінальної відповідальністю?

В результаті цих та інших «заходів» впроваджених нашими високопосадовцями ми стоїмо перед банкрутством держави. На плаву наша держава втримується за рахунок високого ступеня експлуатації людини заниженої в десятки разів заробітної плати і пенсії,  різниця з яких привласнюється нашим «високопосадовцями».

Тому ми, учасники форуму для ліквідації всіх вище перехованих причин кризи вимагаємо (!) викладені кроки взяти за основу програми дій Кабінету Міністрів для виведення з кризи української держави:

1. Повернути громадянам кошти з рахунків в офшорних зонах на приватизаційні рахунки в Ощадному банку, які відкриті відповідно до п.3  Постанови КМУ №655 від 25.11.1992 р., кожному власнику приватизаційного майнового сертифіката і депозитного рахунку. Сума боргу станом на 01.01.2013 р. перед власниками, тобто перед кожним із нас,  становить 1 150 000 грн.

2. На законодавчому рівні встановити співвідношення між мінімальною та максимальною заробітною платою і пенсіями 1:3-х, тобто, найбільша заробітна плата не повинна перевищувати 3 мінімальні заробітні плати. Це дасть можливість зупинити дискримінацію українського народу.

3. Повернення заощаджень, вкладених в Ощадбанк до 01.01.1992 р. в співвідношенні 1:48, тобто, за 1 крб., слід повернути 48 грн. І це зробити за рахунок коштів, вилучених із офшорних зон.

4. З’ясувати, як відображається в бюджеті внутрішній борг держави, оскільки сертифікаційна заборгованість та заборгованість із заощаджень є внутрішніми боргами держави відповідно до закону України.

5. Витребувати звіт чиновників про виконання законів щодо приватизації за приватизаційно-майнові сертифікати капіталу держави.  Всі решта підприємств , які не підлягали продажу за ПМС, повернути у власність держави. Дати правову оцінку незаконній приватизації цих об’єктів.

6. Провести інвентаризацію майна станом на 2014 рік і порівняти її з даними станом на 1992 рік та визначити наступні співвідношення майна:

а) сума майна, що є у власності громадян України;

б) сума майна, що є у власності держави Україна;

в) сума майна, що є у власності закордонних інвесторів, які вивозять в чужі держави прибутки з цих підприємств, експлуатуючи наших громадян;

г) сума майна, яке зруйноване, знищене, встановити причини і хто винен в цих злочинах.

7. Стосовно землі. Земля – це свята цінність українського народу, національна власність. Продаж землі інвесторам – найвищий злочин і за нього має бути відповідне покарання.

8.  За допомогою територіальних громад – власників і суб’єктів публічного права зберегти українську землю у власності народу. Відновити сільськогосподарське і промислове виробництво.

9. Створити національну комісію з контролю за бюджетом із числа найсвідоміших освічених патріотів. Бюджет – це не власність Кабінету Міністрів, а власність народу і держави.

10. Контроль за використанням коштів сплачених власниками транспортних засобів та використання їх на ремонт доріг та побудову нових.

11. Вдосконалювати програму – доступне житло для молоді та соціальне житло.

12. Вивіз капіталу в офшорні зони і в Росію, а тепер ввіз у вигляді інвестицій, це є рух кримінальних потоків. Перед громадянами України повинні надати звіт депутати ВРУ всіх скликань, адже зараз вони завершують перехідний період відчуженням земель і надр, тобто остаточно знищують державу і народ.

13. Ліквідувати посередницьку діяльність у галузях енергоносіїв та іншої стратегічної сировини, встановити граничний рівень рентабельності, припинивши спекуляцію цими ресурсами.

14. Встановити граничні ставки банку, граничні рівні рентабельності. Депозитна ставка банку приблизно = дивіденди = земельна рента (оренда).

15. Переглянути «Закон про пенсійне забезпечення» з огляду економіки і права, привести у відповідність до норм міжнародного права. Першочергово скасувати подвійне оподаткування 36%, оскільки ця норма є кримінальна та дискримінаційна стосовно підприємців і працедавців. Зобов’язати сплачувати в пенсійний фонд всіх однаково і з усієї зарплати в повному обсязі.

16. Провести перепис населення станом на 01.01.2014 р. та порівняти його з даними попередніх переписів, встановивши чисельність етнічних українців, які в 1990 р. становили 80% від загальної чисельності населення. Окремо виділити чисельність населення, що отримало громадянство за період 1992–2014 рр., оскільки на нього не поширюється право безоплатної передачі майна в процесі роздержавлення-приватизації.

17. Врахувати збитки перехідного періоду 1991-2014р.р.

18. Встановити винних осіб персонально.

19. Період 1991-2014рр. вважати геноцидом української нації.

20. Дії державних чиновників (фізичної особи), які будуть встановлені вважати злочином проти держави і народу.

21. Почати судовий процес з питання повернення втрачених капіталів українською нацією.

Дії урядовців вважати злочином проти людства, нації, а цей злочин терміну позовної давності не має.

Цих кроків буде достатньо щоб назавжди забути за «антикризові заходи», не буде потреби в програмі  боротьба з «корупцією» і не потрібно буде закордонних радників для відновлення економіки, адже в 20-ті роки минулого століття Америка виходила з кризи за економічною теорією українського вченого світового значення Туган – Барановського, а захід деякі свої економічні теорії в себе не застосовував, а дарував тим країнам третього світу, яких їм не шкода.

Члени експертної сесії,

ініційованої Економічною радою при

Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

Автор антикризової програми і шляху виходу з кризи

Української держави ” Обкрадена Україна”,  (  деталі програми http://patrioty.inf.ua/kniga-2012.pdf  )

Голова ГО ” Народна солідарність”

О. Яремків.

Голова ГО «Самоврядна громада»

І. Плотнікова

Для перегляду заходу і обговорення питань експертної комісії пропонуємо перейти на сторінку

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 1.ч.» https://www.youtube.com/watch?v=lckgMWLZsfo&index=6&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 2.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=q3fgQIR8t7Y&index=5&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 3.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=Oz3eb-7-jHw&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg&index=4

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 4.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=kdt7ylP_aS8&index=3&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 5.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=JH9DRNyc_MU&index=9&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 6.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=rbq4DD-s0-8&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg&index=2

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 7.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=cwIX3s117WI&index=1&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 8.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=Hh8-bHnRYFE&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg&index=8

«Створення експертної комісії при мін.економіки та торгівлі 9.ч.»

https://www.youtube.com/watch?v=dNYAk_XpfX4&index=7&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *