Петропавлівська Борщагівка на шляху до повернення публічної власності в громаду

               DSC03929Хвиля приватизації останніх об’єктів  комунальної власності українського народу покотилась Україною по  кожному населеному пункту. Тільки не в кожному складі його депутатського  корпусу Бог дав відважного депутата захищати його  у власності народу.  Частіше в кріслах обранців сидять пристосуванці, яких система винайшла серед нас, вставила у відведене олігархами місце, а брудні оборудки з майном зробили учасником злочинів і вкачали  в багно байдужості, брудного заробітчанства і здачі не лише державних  інтересів, а і своїх власних громадських і просто людських. Та  барометр соціальних настроїв повідомляє:  не за горами  тому  кінець, якщо  нині з’являються в сільській місцевості громадяни, що набираються сміливості сказати:  ГОДІ – БАСТА!!!

Мені повезло зустріти на майдані незалежності під час віче людину, що шукала однодумців щоб зупинити боротьбу партійних кланів за місце під сонцем, а забезпечити його світло для всіх. Поділились досвідом. Зацікавився і пішло.

Запросив мене на 27 сесію VI скликання Петропавлівсько – Борщагівської сільської  ради, на якому вона ( сільська рада) шестим питанням розглядала  “ про стан  реєстрації прав на майно комунальної власності територіальної громади в особі Петропавлівсько – Борщагівської сільської  ради». Долю майна тер громади Петропавлівської – Борщагівки надумався вирішувати Голова селищної ради, що є при владі  більше  30 років. За його участі мальовниче і багатюще при столичне село докотилось до війни і хлопці, що могли примножувати багатство країни, стали втягнутими в конфлікт олігархів,  що знищують власну націю, щоб зберегти награбоване в країні майно та землю. Під якими ж це тортурами треба було піти на це?

Ні панове,  не під тортурами,  а навпаки під гарантію отримати рай за часів життя. А він таки  в Петропавлівсько – Борщагівці будувався і звісно, що  не для всіх. (у відео продемонструємо )

Тому  увірвався терпець у Володимира Пархонюка, громадянина України, що усвідомив себе власником, якого зухвало надурили і готуються це  зробити в останнє. Запросив мене побути свідком того, як він буде вириватись зі злочинного простору, створеного сільським головою  Кодебським Олексієм Івновичем.

І мені таки пощастило:  не вигнали до тих пір,  допоки я не виконала свій громадський, правозахисний і журналістський обов’язок.  https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMkOUO6-PyVq4u2-HaIlWo91 Прошу пробачення за якість зйомки, професійність коментарів за кадром, а звертаю увагу на значення обговорюваних питань і виступів.  В селищній раді є потенціал людей відновлювати конституційний лад, щоб не було соромно перед дітьми за свої дії. І справу не затягує В. Пархонюк, а організовує навчання юристів за участі відомих Україні правозахисників, які не паряться в акціях у ЗМІ, а роблять свою справу тихо, мирно і результативно: Римма Білоцерківська, Ігор Гурняк, Роман Олексевич ( ГО «Правовий простір». Асамблея громадських організацій  малого і середнього бізнесу)  – і намагаюсь від них не відставати я.

DSC03968  Поруч став ще один правозахисник свого села  – В. Пархонюк. Він  зареєстрував заяву про злочин на імя Начальника Києво – Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області полковника міліції Ценова Дмитра Миколайовича  в Київьскій області, Києво-Святошинського району м. Боярка вул. Хрещатик, 88.   ПРопонуємо вам зміст обгрунтування та вимоги. Ми чекаємо розслідування по справі і будемо слідкувати за його ходом.

Пропонуємо для аналізу

 

Сканер заяви

заява про злочин 1

 

заява про злочинпитання денні

 

 

 

 

 

 

 

Сканер талону повідомлення талон повідомлення

І для порівняння пропоную вам документ, який допоможе вам зрозуміти значення рішень нелегітимних рад, що приймаються за нашею байдужістю. Тільки не питайте куди дивились огани СБУ.Євродонбас

   Тож щасти тобі в тій справі, Петропавлівська Борщагівка, розповсюджуй справу територіальних громад на сусідні з тобою села, а ми, кияни,  будемо вивчати твій досвід,  щоб створити територіальні громади – власники в кожному районі столиці України. В тому то і буде сила нашої непереможної нації, що залежить лише від нас.

 

 

Журналіст всеукраїнської газети

«Зона закону»,

Голова ініціативної групи

Дніпровського району м. Києва

по створенню територіальної групи,

Голова правління

ГО «Самоврядна громада»

Інна Плотнікова

 

 

1 коментар до “Петропавлівська Борщагівка на шляху до повернення публічної власності в громаду

  • Вересень 29, 2014 о 17:26
    Permalink

    P.S.Щодо обєднання громадських організацій в складі Київського віче, то маю поділитись тими відео, що були зроблені за їх дозволом під час спільних засідань. Ця група має суто політичну мету приходу у владу, як зазнfчили його активні члени. А чи так приходять до влади коли в країні війна?

    https://www.youtube.com/watch?v=S7nuYmy9P9c

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *