Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

КП “Інститут генерального плану м. Києва” вивчав комунікації у лісі.

Дата публікації: Листопад 5, 2014

      genplan-logo    Не встигла розібратись громада з однією забудовою , так КМДА іншу нам підсовує. Вулиця ген Жмаченка 28 ,або вуд Миропіслька 37 -39.  На 2 га землі лісу справжнісінького, що серце підтримує в будь яку пору року своїм чистим повітрям, незважаючи на намагання підприємців – злодюг його знищити то студентською сечею алкоголем отруєною, то притулком для бомжів знедолених, а то і  хімічною речовиною. А він стоїть  велетень і тримається за  тих активістів, що періодично  прибирають,  відвойовують його у рук волохатих, що мріють затягнути сюди будівельну техніку.

        Так і сьогодні 05.11.2014р. на цій ділянці з’явився головний спеціаліст КП “Інститут генерального плану м. Києва”  Білих Ігор Вікторович, якого «прислав» для проведення замірів  начальник Валерій Базарний. На питання мешканців,які пильнують цю територію було повідомлено лише це і номер телефону керівництва  353-85-44, за яким нам на всі питання дадуть відповідь. На питання відповідь надали однозначну: « Ми к застройке не имеем никакого отношения.  Заказчик пришел и попросил проверить и дать пояснения какие коммуникации проходят по этой территории. Кто заказчик работ не известно секретарю. Все ушли на совещание. Звоните позже»

          Повідомляємо вам , панове про те, що на адресу депутатів був надісланий лист щодо обґрунтування злочинності продажі і дачі в оренду цієї зеленої зони.

Зміст подій  звернень  навколо цієї зони в попередній статті  http://vyhid-e.org.ua/?p=1566

відміна рішення Київради 1 сторвідміна рішення Київради 3 стор
Відміна рішення Київради 2стор

        Повідомляємо вам про те, що надіславши звернення депутатам про категоричну позицію проти забудову і притягнення до відповідальності тих, що вирішили на цій землі збагатитись, ми чітко маємо на меті екологічний проект облаштування цієї зони ,який  буде приносити і фінанси територіальній громаді і  задоволення від перебування всім киянам. Ви тільки виконайте свої обов’язки  згідно Закону України «Про місцеве самоврядування», шановні чиновники і горе – депутати, і не заважайте людям жити і будувати свій життєвий простір, відкривати екологічні робочі місця, а не по дорозі до навчання  студентів годувати фаст фудами і знищувати тютюном та алкоголем. Над проектом облашутвання цієї зони працюють наші мешканці і готові в разі відвоювання для них такого права включитись в його реалізацію. Деякі не вірять що це можливо. Не дайте зруйнувати їх віру.

   З повагою,  Інна Плотнікова від імені мешканців,

   які дали доручення захищати їх інтереси  і права

Дата публікації: Листопад 5, 2014

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *