Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Київський МАФОПАД – імітація рішення територіальних громад

Дата публікації: Листопад 17, 2014

58271   Увагу свідомих громадян привернуло повідомлення з графіком громадських слухань щодо Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. http://kga.gov.ua/rss/864-uvaga-zmineno-grafik-gromadskikh-slukhan-shchodo-kompleksnoji-skhemi-rozmishchennya-timchasovikh-sporud Вирішили перевірити яку роль громадськості відводиться в питанні розташування МАФІВ в Дніпровській РДА  в м. Києві.

На одному з таких засідань були і ми. Пропонуємо зміст дискусій, акцентів і обговорень у відео звіті.

МАФИ в Дніпровському районі скільки їх буде?

МАФИ Дарниці і Русанівки вирішує призначена КМДА “громадськість” .

Доля МАФІВ в руках територіальних громад- власників.

Став відомий і перелік тимчасових споруд, що підлягають знесенню. perelik_1_Звертаємо увагу, що 20 листопада буде затверджений список 820 мафів, на які дала погодження “громадськість”. Побачимо як буде реалізовуватись проект і які наслідки будуть від того розташування.

Пропонуємо  свідомим  підприємцям  співпрацю в наведенні порядку і наповненні  бюджету району через повноцінні дії та заходи самоорганізації, а не через корупційні схеми кабінетів РДА, зрощених з  Київрадою.  Затягуючи цей крок, ми самих  себе  обрікаємо на злидні. Одумаємось панове і будемо вивчасти досвід європейського підприємництва.

З повагою до прав українців,

Інна Плотнікова

 

 

Дата публікації: Листопад 17, 2014

2 Responses to Київський МАФОПАД – імітація рішення територіальних громад

 • Дата публікації: Листопад 17, 2014
  admin says:

  Прошу бути в курсі. На місцях треба зігнати всіх оборотнів. Прошу участі. Надіслала лист в КМДА всім структурним підрозділам. і особисто Прокопіву В.В. Голові Постійної комісії Київради з
  питань містобудування, архітектури та землекористування № 93
  « 21 » листопада 2014р.
  № ___
  « 21 » листопада 2014р.

  Голові КМДА
  Клічку В.В.
  Голові
  Постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування
  Прокопіву В.В.
  Директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища м. Києва
  Білоцерковцю Д.
  Директору Департаменту містобудування та архітекутри, Целовальнику С. А.
  Директору КП «Київблагоустрій»
  Кліпі І. А.
  Голові Дніпровської РДА в м. Києві Горбунову Я.

  Звернення

  У зв’язку з тим, що проведення громадських слухань щодо формування Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті Києві відбулась досить швидко і нас, як ОСН КМК «Пробудження», який створений 28.11.2014р., оформлений в КМДА шляхом повідомлення і працює на волонтерських засадах, не запрошували на засідання робочої групи, що розробляла рекомендації, ми не змогли внести свої вимоги – пропозиції. Тому просимо долучити дане звернення до матеріалів громадських слухань, що проходили по цій темі в Дніпровській м. Києві РДА 20.11.14р. Виконання звернення вимагають 1300 сімей, ( що становить 70% мешканців, проживаючих поруч з парковою зоною вул. Жмаченка, 37 будинки Миропільска 35,31,31-А,29, Шалет 3, 5, 5-А,7, Дариницький бульвар 8-12 ). Маємо підписи під листами зверненнями киян, що делегують нам повноваження правозахисту перед забудовником і підприємцями, що знищують ліс своєю діяльністю та споюють студенів алкогольними напоями.
  Особливо акцентуємо, що нині ліс стоїть на межі знищення і керівники підприємств займаються саботажем процесу самоорганізації населення, перешкоджають громадській роботі активістів, вдаються до наклепів та погроз, займаються підкупом і залякуванням киян, щоб схилити до погодження забудувати парку 25 поверхівками. Вони увійшли в змову з забудовником злочинцем, який в порушення законодавства України продав разом з ТОВ «Дісбуд» землю парку – лісу, взяту в оренду. На підприємців відкрита кримінальна справа, про їх антигромадську діяльність є матеріали в Інтернет мережі. http://vyhid-e.org.ua/?p=1731 На власників ТОВ « Дісбуд» зареєстрована заява в Київраду ( на ім’я голів постійних комісій Київради
  з питань містобудування, архітектури та використання землі – Прокопіву В.В., з питань екологічної політики – Андрійко Р. Ю.; з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики – Карпенко А. Я. Вихідний № 78від 22.09.2014р. ) про вимогу відкриття кримінальної справи за факт порушення чинного законодавства.
  Ми вимагаємо раз і на завжди демонтувати МАФИ за адресою вул. Миропільська 37-37В в зеленій зоні, щоб мешканцями самоорганізованої громади масиву створити комунальне підприємство по відновленню лісу та його обслуговуванню, відкрити нові робочі місця і наповнювати новостворений бюджет Дніпровського району м. Києва.
  Просимо з особливою увагою віднестись до звернення і залучитись до сприяння самоорганізації незалежної від політичних сил громади масиву.

  З повагою,
  Голова правління
  ГО «Самоврядна громада»
  Голова ОСН КМК «Пробудження» І. Плотнікова

Дата публікації: Листопад 17, 2014

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *