Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Київський МАФОПАД – імітація рішення територіальних громад

Дата публікації: Листопад 17, 2014

58271   Увагу свідомих громадян привернуло повідомлення з графіком громадських слухань щодо Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. http://kga.gov.ua/rss/864-uvaga-zmineno-grafik-gromadskikh-slukhan-shchodo-kompleksnoji-skhemi-rozmishchennya-timchasovikh-sporud Вирішили перевірити яку роль громадськості відводиться в питанні розташування МАФІВ в Дніпровській РДА  в м. Києві.

На одному з таких засідань були і ми. Пропонуємо зміст дискусій, акцентів і обговорень у відео звіті.

МАФИ в Дніпровському районі скільки їх буде?

МАФИ Дарниці і Русанівки вирішує призначена КМДА “громадськість” .

Доля МАФІВ в руках територіальних громад- власників.

Став відомий і перелік тимчасових споруд, що підлягають знесенню. perelik_1_Звертаємо увагу, що 20 листопада буде затверджений список 820 мафів, на які дала погодження “громадськість”. Побачимо як буде реалізовуватись проект і які наслідки будуть від того розташування.

Пропонуємо  свідомим  підприємцям  співпрацю в наведенні порядку і наповненні  бюджету району через повноцінні дії та заходи самоорганізації, а не через корупційні схеми кабінетів РДА, зрощених з  Київрадою.  Затягуючи цей крок, ми самих  себе  обрікаємо на злидні. Одумаємось панове і будемо вивчасти досвід європейського підприємництва.

З повагою до прав українців,

Інна Плотнікова

 

 

Дата публікації: Листопад 17, 2014

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *