Змінити не можна, реалізувати Конституцію України – обов’язок кожного . ( Практичні рекомендації)

ні змінам до КонституціїНапередодні Пасхальних свят б’ємо на сполох суспільство,  готуємо бути пильними до дій ненажерливих можновладців, що ніяк не вгамуються зі своїми експериментами над українським народом. Що на цей раз?  Основа основ – найвищий суспільний договір – Конституція України, стоїть на черзі переписування. А  могла ще 23 роки назад захистити нас від лиха 2013-2015 року,  були б  ми хоч трохи далекоглядними та свідомими.

      Ну що ж, не судилося тоді, має здійснитись нині.

      Зі шпальт газет та екранів  телевізорів зомбують народ на обов’язковість негайних змін до ОСНОВНОГО ЗАКОНУ, видаючи її за основну перешкоду до всенародного щастя. І вже добалакався спікер РАДИ і голова Конституційної комісії призначеної Президентом України  В. Гройсман  до того , що у новій редакції Конституції України повинні бути лише реальні гарантії. http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3500541-u-konstytutsii-zalyshatsia-tilky-realni-harantii-hroisman

      Згідно з Указом Президента  персональний склад Конституційної комісії, як спеціальний допоміжний орган при Президентові України включає  Володимира Гройсман, Віктора Мусіяка, Олексія Філатова, Леоніда Кучму, Леоніда  Кравчука, Юлію Тимошенко, Сергія Соболєва, Юрія Луценка, Віктора Ющенка  та тих інших, ПРІЗВИЩА ЯКИХ увійдуть до складу основних злочинці українського народу.  Як продемонструвало життя , щоб досягти зміни конституційного устрою, позбавити нас всього, що маємо і була розв’язана олігархами війна за наше з вами майно.

        Відома з нашого навчально – методично  сайту  правозахисниця Р. Білоцерківська на сторінці ФЕЙСБУКУ так пояснює цей факт.

“КОНСТИТУЦІЯ для громадян! КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС- для злочинців.

ЗЛОЧИННОЮ бездіяльністю п,яти президентів, гарантів Конституції України, не оформлено Національне багатство України на її громадян, тобто не обліковано в територіальних громадах та не зберігається, як Основа держави. А привласнено ділками, що ми називаємо – олігархами , а на самому ділі звичайними злочинцями. ЗЛОЧИННО немає МІСЦЕВИХ бюджетів – публічної власності територіальних громад, тобто громадян, які їх і наповнюють. Кабінет Міністрів України, Державна казначейська служба, податкові з злочинний спосіб всі кошти централізують і забирають у Державний бюджет, що не передбачено ні ст.142, ні ст.95 Конституції України.

        ЗЛОЧИННІ самоутворені органи місцевого самоврядування не виконують свій ОБОВЯЗОК встановлений ст.143 Конституції України і не управляють комунальними підприємствами публічної власності територіальної громади, а утворюють інші не передбачені Конституцією на власності територіальної громади комунальні підприємства іншого “власника “не передбаченого ні Конституцією, ні законом не утвореного органу місцевого самоврядування засновником територіальною громадою , які вже в свою чергу працюють на місцевих олігархів.

        Тому не примножуючи Національне багатство ні в територіальних громадах, ні в ДЕРЖАВІ не маємо ЕКОНОМІКИ, що і забезпечує СОЦІАЛЬНИЙ захист.

      Конституція України, її ст. 5 , 13 ,14 , 142 та 143, написані для забезпечення ЗАГАЛЬНОГО БЛАГА Українського народу.

        А ці запроданці хочуть їх змінити на користь олігархів.

Тому Конституцію треба виконати на ЗАГАЛЬНЕ БЛАГО Українського народу, тоді буде чим забезпечити і медичний захист і соціальний, і НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ від будь-якого ворога України.”

        Те що «олігархато – паханат» не припинив свого існування з втечею Януковича в Україні доводить цей аналітичний відеоролик. Радимо переглянути, https://www.youtube.com/watch?v=p87Ur6pdpbI зробити висновки ( тобто змінити КОНСТИТУЦІЮ треба таким чином, щоб в ній було лише те, що  вже є в  житті : і втрачений Крим, ДОНБАСС…. і це у відповідності до Мінських домовленостей)  і  вчинити правозахисні дії.

          Не гайте часу, кияни і користайтесь нашими методичними, правозахисними практиками, які ми вам рекомендуємо.

    Що робити ?  На своїй території ( ми надаємо рекомендації для киян , хоча можна з деякими уточненнями користатись і в інших великих містах,  як це роблять наші однодумці в інших обласних центрах ) зверніться негайно до чиновників і посадовців про початок інвентаризації майна і землі – об’єктів публічної власності. Тим більше є привід: розпочатий новий етап приватизації і на кону наші з вами спільні комунальні приміщення біля наших будинків. Кожний громадянин має цією вимогою захистити себе і свою родину від злиднів та остаточного розорення. Обґрунтування позиції та дій викладено в документі,  який вам потрібно відредагувати згідно своїх умов, роздрукувати і зареєструвати на голову держаної  адміністрації своєї адміністративно територіальної одиниці і той ЖЕК, який обслуговував вас. Громадянину про інвентаризацію  Далі поділитись зі змістом небезпеки з активними мешканцями свого оточення. Ну, а потім колективна думка направить всіх нас у правові дії  громадської інвентаризації і гуртом досягнемо результатів: облікуємо власність і визначимось спроможність нашого з вами бюджету. Нам жити активно треба буде так,  щоб сидіти в кріслі чиновнику було гаряче і він розумів, що працює на примноження національного багатства через відкриття нових підприємств з доданою вартістю заради збільшення бюджету.

          Важливо вам надіслати запити:    Запит про обслуговування будинків.     запит про приміщення Запит про штат та причини реорганіз ЖРЕО    на посадовців, відповіді яких вам  нададуть  уявлення про обсяги злочинів та маніпуляцій місцевого рівня , які чиновники чинили по відношенню до нас  всі ці роки. Наша з вами робота  з документами примусить всіх будувати ДЕРЖАВУ з  чистого аркушу. Надаємо схему як цього досягти. ОСН в мікроайонах

  ( ОСН – первинний суб’єкт територіальної громади і утворивши його навколо нині діючого ЖЕКУ і своїх будинків, ми унеможливимо свого розграбування на місцевому рівні. ) Реалізувавши схему підготуємо себе до зборів територіальної громади, якими остаточно підтвердимо норми діючої Конституції України для всіх.

           Що значить реалізувати Конституцію – це примусити свого місцевого  чиновника поважати особисто  твої права, друже,  і  повернути  повагу до себе своїх дітей, яким (так сталося) ти побудував ДЕРЖАВУ – ГРОЙСМАнЩИНУ.

 Пасха тому і була,  щоб воскресити народ.

Повір у ВОСКРЕСІННЯ і

почнеш воскресати!

2 коментарі до “Змінити не можна, реалізувати Конституцію України – обов’язок кожного . ( Практичні рекомендації)

 • Квітень 10, 2015 о 13:30
  Permalink

  «Основна сила Закону полягає в тому, що він є наказом суверена»

  АЛЬТЕРНАТИВНА КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
  Преамбула

  «Основні положення про права людини»
  1. Людина приходить у цей світ вільною.
  2. Людина має право на життя і свободу, свободу вибору і свободу голосу, свободу віросповідання, свободу сповіді, і свободу духовного розвитку.
  3. Людина сама собі господар.
  4. Людина сама вибирає свій життєвий шлях.
  5. Людина вільна у своєму життєвому шляху, якщо дотримується головні загальнолюдські заповіді.
  6. Вся державна влада в Україні виходить від народу. Правління українського народу грунтується на вільному формуванні думок і на загальному, рівному виборчому праві і на праві брати участь у законотворчій роботі своєї країни.
  7. Спираючись на ці основні положення, створюється Основний Закон України – Конституція.
  Завдання Конституції:
  а) Всіма її статтями та пунктами підтвердити і забезпечити дію основних положень про права людини
  б) Створити механізми управління та інститути влади, в державі, таким чином, щоб вони, при виконанні своїх обов’язків, виходили з основних положень про права людини.
  в) Створити державу, де пріоритетним принципом має бути людина і його розвиток. Держава працює для блага людини.
  г) Створити умови для вільного прагнення людини увер в цій державі.
  8. Основне положення про права людини як базовій документ Конституції і сама Конституція підтверджуються всенародним референдумом і не підлягають зміні.
  9. Будь-які поправки до Конституції мають грунтуватись на «Основних положеннях про права людини».
  Громадяни України всіх національностей, виражаючи свою суверену волю, спираючись на «Основне положення про права людини»:
  10. спираючись на багатовікову історію України;
  11. на основі здійсненого усім Українським народом права на самовизначення;
  12. дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя;
  13. піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України та у світі;
  14. прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу;
  15. усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та майбутнім поколінням;
  16. керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991, схваленим 1 грудня 1991 всенародним голосуванням, затверджують цю Конституцію – Основний Закон України на загальнонаціональному референдумі.

  Відповідь
  • Червень 27, 2015 о 22:59
   Permalink

   Зараз кожний почне писати свою альтернативну Конституцію і що це за дитячий садок?

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *