Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Рейдерський ТОВ «Галеон» – киянам гідності РУБІКОН

Дата публікації: Червень 4, 2015

     Горбунов Долинний   Соціальну мережу ФБ знову колихнула новина про багатостраждальний парк А. Малишка.  «Прокуратура не змогла забрати земельну ділянку у фірми, що без дозволу вирубала парк на Дарниці»

І що то за орган ПРОКУРАТУРА коли не може захистити Закон, киян і покарати винних? Але з’ясуємо деталі справи і ознайомимось хто стоїть за цими скаженими забудовниками, які за результатами прокурорської перевірки  в результаті знищення зелених насаджень на орендованій землі нанесли шкоди на суму 34 244 грн. та забруднення ґрунту скоїли на суму 39 090, 30 грн. (смішна ціна знищення 100 літніх сосен в Київському парку)  (Джерело інформації – nashigroshi.org )Геліон Тов шкода масиву

І це сталося  незважаючи після голосної заяви В. Клічка про покарання посадових осіб під час  участі в зібранні мешканців та чиновників Дніпровського району, що відбулась ще  влітку 2014р.:  Голови Дніпровської РДА Горбунова Я. В. наближених до тіла і небезпечних для спілкування його колишніх заступників: А. Долинного,  депутату Київради А. Велімовського , спеціально підготовлених для зустрічей активістів  від влади – Голови Громадської Варти Дніпровського району,  «партійного сексота – скакуна масиву»  Володимира  Іванова . https://www.youtube.com/watch?v=3JTemBV-RAA

Повне відео зібрання з обличчями та промовами  «героїв» можна переглянути в нашій колишній статті.  http://vyhid-e.org.ua/?p=1425

Та не здійснились  обіцянки ні  мера Києва,  ні прокурора, тому що відстоює повернення  земельної ділянки в землі територіальної громади Дніпровського району ще досить  не велика кількість киян і голос її  глушать ті, що або не розуміють значення цієї вимоги, або імітують з себе борців за парк,  тепленько сидячі на валютній жилі якого не будь такого собі благодійного фонду типу «Відродження».  Тому і була новими активістами Комсомольського масиву  ініційована  акція –  ні то обговорення,  ні то громадські слухання,  на  яких були присутні  депутати Київради А. Велімовський і О. Єськіна  і для ваги їх позиції в Київраді руками відданих  справі захисту парку А. Малишка справжніх патріотів парку були  зібрані підписи 1316 мешканців активістів, які не перестають нажаль вірити в чесність начебто своїх обранців, тому і не передбачали чергового депутатського кидка. Підписи надали,  а мета так і не стала досягненою.

Та і хіба могли  досягти ми такими неповноцінними діями перемоги, якщо  не викривали кореня проблеми: відсутність власності на ділянку,  як таку. Нікому:  ні депутатам,  ні  їх загітованим  активістам не хочеться  зізнатись в тому що ст, 5, 142, 143 не є реалізованою і саме тому відбуваються всі проблеми в Україні і війна,  і саме тому ми позбавлені першооснови заможності у власній державі. Тому ніхто інший окрім нас не зможе  примусити В. Клічка  встановити  право власності киян на  національне багатство  України.

ГО «Самоврядна громада» з рядом досить авторитетних правозахисних організацій України, що мають реальні справи  продовжує займати принципову позицію щодо піднятого питання, тому незважаючи на небезпеку, наклепи, бруд пліток  надають єдино можливий спосіб  правового регулювання конфлікту  у відео, який варто переглянути у порівняннях з іншими пропозиціями інших активістів.   https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMlVJlLHc_xckdEU3TK9NW8z      ( Сподіваємось , що ви зрозуміли  за ким є правда та Закон.)

 Важливо також для нас всіх  зрозуміти  чому депутати і прокуратура ігнорує вимоги Конституції України –  повернення землі  у власність територіальної громади Дніпровського району м. Києва.

Ці вимоги  знову і знову  лунають з МАЙДАНУ НЕЗАЛЕЖНОСТВІ в Києві, на центральних майданах  сіл та міст України, і незважаючи на актуальність питання дуже скупо оприлюднюється у центральних ЗМІ, не показуючи їх методичну та законодавчу основу.

           Однак незважаючи на це, українці таки проривають  дефіцит знань через  соціальні мережі, Інтернет ресурси і надають в них розуміння  конституційних ідей порятунку держави Україна як республіки ( справи громад), що  заявила всьому світу про свою гідність.  Непопулярні ідеї реформування державності, що мали бути здійснені 23 роки тому будуть втілені самими громадянами, а не маніпуляторами – політиками.

Щоб не допустити кровопролиття, ми ще раз зареєстрували звернення до Голови КМДА  з тим, щоб він  ще раз прилюдно продемонстрував свою позицію, ми оприлюднимо її на сайті, і остаточно визначимось які дії реалізовувати для свого законного  конституційного захисту.
Кличку 03.06.2015р. 1 прихов 001 Кличку 2 001

Обгрунтування-Вовча гора (1)
Стан справ по парку А. Малишка 1 стор

стан справ по парку А. Малишка 2 стор

Держах майно та земля 1 001держархів 2

( Наступні відео документи нададуть Вам усвідомлення як зухвало діють насаджені нам зверху депутати  http://www.hromadske.tv/politics/zoloti-gektari/ Брати Константиновські, що знищували 200 літні сосни проти Дитячого світу в 2009 році. )

     Залишається лише одне – діяти згідно законів і в разі повного ігнорування нашої думки формувати свою систему конституційний органів, підконтрольних самоорганізованій громаді.  Що маємо діяти?

Маємо зборами локальної громади 50% +1 голос винести заборону на будь –які злочинні дії посадовців і депутатів у всіх сферах.  Тому готуємось до  зборів за місцем проживання і винесення  колективних рішень, які ніяким судом не зможуть бути відмінені.

Оргкомітет процесу організації і проведення зборів мешканців ОСН КК «Пробудження» відбувається щочетверга з 18.00 до 20.00 в приміщення клубу вул. А. Малишка 25-А. За попередньою домовленістю за телефоном 360-15-19  надаються консультації і для інших районів Києва.

Єднаймося, щоб  збудувати державу за Конституцією України і за  таких обставин ТОВ «ГеЛІОН» нам всім стане гідності рубікон.

Дата публікації: Червень 4, 2015

2 Responses to Рейдерський ТОВ «Галеон» – киянам гідності РУБІКОН

 • Дата публікації: Червень 4, 2015
  admin says:

  коментар з ФБ до матеріалів статті оприлюднюю для глибинного розуміння процесу.
  Публічним власником національного багатства (землі, її надр, лісів, водойм, іншого комунального майна) може бути лише юридична особа публічного права. Без цього статусу набути права публічного власника неможливо.
  Власне, згідно з чинною Конституцією України такими публічними власниками є територіальні громади – первинний суб’єкт місцевого самоврядування.
  Так чому територіальні громади не є юрособами, а статус юросіб мають “органи”, тобто власником є обмежене коло осіб – депутатки, чинуші і їхні спонсори-олігархи?
  Цілком зрозуміло, що коли первинний суб’єкт місцевого самоврядування не має належного статусу, то й місцевого самоврядування існувати не може. То ж про яку “реформу” місцевого самоврядування говорять прислужники імперців (порошенка-гройсмана-яценюка та всіх інших із зомбоящика) ткачуки-коліушки-ганущаки та перевертні з “офісів реформ” ?
  За красивими словами “об’єднання”, “спроможності” заховане намагання позбавити український народ національного багаства, бо у “пропонованих” змінах до конституції термін “територіальна громада” зникає, прибирається з тексту, тобто зникають власники – громадяни України. Відповідно, залишитися має біомаса, кріпаки.

  Хто сказав, що український народ не здатний на повноцінне самоврядування, не годиться для ведення господарки )) влада рад? )) Хто власник, той і господар. Якщо в антиконституційний спосіб власниками національного багатства шляхом підміни, махінацій-маніпуляцій є совєти, то це означає скоєння цілої серії злочинів включно з підривом основ національної безпеки. Звісно, що без ресурсів володаря-власника нема чим самоврядувати, не може бути самоврядної громади. Це технічне питання – постання тергромад-юросіб публічного права та ліквідація імперських самодержавних органів як юросіб. Це технічне питання вирішується революцією, зміною системи – фундаментальними структурними змінами. Поки революції у нас не було, або вірніше, вона триває, її закінчення – маніпулятивно нав’язана ілюзія. А як відбудеться і закінчиться революція, в мирний чи і далі в кривавий силовий спосіб – на совісті імперців (інше питання, чи в вона, совість, в них є). Ми не претендуємо на чуже, ми повертаємо своє, СПОКОНВІЧНЕ.

Дата публікації: Червень 4, 2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *