З 2016 роком – роком ГРОМАДІВСЬКОГО ОНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Софиевская площадьЩирі  привітання  з Новим Роком  всім  членам ГО «Самоврядна громада», прихильникам,  читачам  нашого сайту  і подумки всім громадянам України – українському народові !

2016 рік настав. Настав ще один рік оновленої пробудженої країни, в якій  буде всім місце реалізації мрій, проектів і задумів; рік нових звершень і досягнень. Ніщо не буде перешкодою  тим,  хто усвідомлює себе господарем свого життя в незалежній Україні. Від кожного  з нас залежить мир та спокій, правопорядок, власне забезпечення і процвітання України заради наших дітей. Будьмо в новому році гідними своїх предків і відданих Україні  патріотів. Захистимо  Конституцію України від злочинних змін (побажання Діда Мороза) , від чого розквітне  держава і стане взірцем не лише для  Європи, а і для всього світу.

      Бажаю новорічної радості  і сталого миру, людського щастя, любові і турботи один про одного в родинах, справжніх  друзів – однодумців, вдячних дітей і заможної України. Все це нам по плечу і по силам. Гуртом громадами, без партійного впливу та контролю подолаємо всі  негаразди і будемо самостійно розпоряджатись життям гідним ГРОМАДЯНИНА – ВЛАСНИКА ДЕРЖАВИ. Тим ми унікальні на весь світ.

Будьмо в святі, українці!

З Новим роком Україна.

Традиційні вітання від ГО «Самоврядна громада» з чарівної скриньки youtube

І. Плотнікова і однодумці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *